Lovoo Ghost modu nedir? – Blog

Bulunmadan saklanın – Lovoo flört uygulaması bunu hayalet moduyla yapar. Burada Lovoo’nun hayalet modunun tam olarak ne olduğunu ve nasıl kullanabileceğinizi açıklıyoruz.

Lovoo’da hayalet modu nedir?

Hayalet modu, kendinizi diğer kullanıcılara görünmez kılmanızı sağlayan bir Lovoo özelliğidir. Sonuç olarak, diğer profilleri ziyaret ettiğinizde kendi profiliniz görüntülenmeyecektir. Ayrıca, artık radar tarafından tespit edilmeyeceksiniz ve artık arama fonksiyonu kullanılarak bulunamayacaksınız. Çevrimiçi durumunuz diğer bekarlardan gizlenir. Yine de beğeni verebilirsiniz, ancak profiliniz de bir maçta görüntülenmez.

Lovoo Ghost modunu yalnızca Premium kullanıcılar açabilir. Aboneliğe bağlı olarak, aylık maliyetler değişir. Bir aylık vade ile 17,99 €’dur. Üç aylık bir dönemi seçerseniz, ayda 11,99 € ödersiniz. Bir yıl boyunca Lovoo Premium kullanmak istiyorsanız aylık 7,49 €’dur.

Lovoo Ghost modu nasıl etkinleştirilir?

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Şuna dokun profil simgesi Sol üst.
  2. O zaman buna git dişli simgesi.
  3. Bundan sonra, seçeneği açın “mahremiyet“.
  4. ” altında etkinleştirinhayalet modudenetleyiciaçmak için.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Ellen Marie Zylinski de 14 Haziran 2023, 16:33 Burada Lovoo’da nasıl kolayca kaybolabileceğinizi açıklıyoruz. Reklamcılık Bulunmadan saklanın – Lovoo flört uygulaması bunu hayalet moduyla yapar. Burada Lovoo’nun hayalet modunun tam olarak ne olduğunu ve nasıl kullanabileceğinizi açıklıyoruz. Lovoo’da hayalet modu nedir? Hayalet modu, kendinizi diğer kullanıcılara görünmez kılmanızı sağlayan bir Lovoo özelliğidir. Sonuç olarak,…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir