Lovoo nasıl çalışır? – Blog

Dijitalleşme ilerliyor ve hayatın giderek daha fazla yönü çevrimiçi olarak gerçekleşiyor. Bugün potansiyel ortaklarla tanışma şekliniz buna göre değişti. Bu konuda size yardımcı olabilecek böyle bir platform Lovoo’dur. Burada uygulamanın nasıl çalıştığını açıklıyoruz.

Kayıt ve Profil Oluşturma

Lovoo uygulamasını indirin ve ardından açın. E-posta adresiniz, cep telefonu numaranız veya Facebook, Snapchat veya Google hesabınız ile kayıt olabilirsiniz. İlk olarak, adınız, doğum tarihiniz ve konumunuz gibi temel bilgiler istenecektir. Kayıt sırasında profilinizle ilgili bilgileri de girebilirsiniz. Bunu daha sonra huzur içinde yapmak isterseniz, şimdilik bu adımı atlayabilirsiniz. Ardından kendi fotoğraflarınızı yükleyin, kısa bir açıklama yazın ve profilinizi anlamlı kılmak için ne aradığınızı yazın. Lovoo, “Deniz kenarında tatil mi, dağda mı yoksa şehir gezisi mi?” gibi birkaç soru öneriyor. kişiliğini biraz daha göstermek için cevap vermek.

Ayrıca yararlı olan, profilinizi doğrulamaktır. Doğrulama, profilinizin başkasının resimlerini kullanarak gerçek mi yoksa sahte bir profil mi olduğunu kontrol eder. Bunu yapmak için profilinize yüzünüzün açıkça görülebildiği bir fotoğraf yüklemelisiniz. Doğrulanmak için doğrulama işlemi, kullanıcı adınızı ve kodu bir kağıda yazmanızı ve bu ayrıntılarla kendi fotoğrafınızı çekmenizi gerektirir. Daha sonra profil resimlerinizde gerçekten görünüp görünmediğiniz kontrol edilir. Herhangi bir fark bulunmazsa, diğer tüm kullanıcılar tarafından da görülebilen doğrulanmış onay işaretini alırsınız.

Lovoo’yu Kullanmak

Lovoo’nun kullanımı, Tinder’a benzer bir prensibe dayanmaktadır. Burada da merkezi işlev “eşleştirme”dir. “Eşleş” sekmesi altında profilleri görüntüleyebilir ve sağa (evet) veya sola (hayır) kaydırabilirsiniz. Siz ve başka bir kullanıcı birbirinizi beğenirseniz, sohbete başlayabilirsiniz. “Maç” altında kaydırırken mesafeyi ayarlayamazsınız. Her şeyden önce, bölgenizdeki diğer bekarlar size gösterilecek.

“Çevre” altında canlı radarı bulacaksınız. Burada, bölgenizde şu anda hangi kullanıcıların olduğunu tam olarak görebilirsiniz. Harita ayrıca size gerçek zamanlı olarak daha fazla bekarın bulunabileceği yerleri gösterir.

“Haberler”de sizi kimlerin beğendiğini ve profilinizi görüntülediğini görebilirsiniz. Profillerin size gösterilip gösterilmeyeceği ve onlara bakıp bakamayacağınız, erkek veya kadın olmanıza ve Lovoo Premium kullanıp kullanmadığınıza bağlıdır. Bir kadın olarak, erkeklerin ödemesi gereken bazı premium özelliklere ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Bu, kullanıcıların profilinizde bulunan ve beğendikleri tüm profilleri görmelerini sağlar. Canlı Rader’da erkeklerin profilleri de kadınlara gösteriliyor ve onlara daha yakından bakabiliyorlar.

Lovoo’daki ek özellikler

Özel hesap: Premium hesabın maliyeti aylık abonelik için 17,98 Euro, üç ay için aylık 11,99 Euro ve yıllık abonelik için aylık 7,49 Euro’dur. Lovoo Premium ile çeşitli işlevlerin kilidini açarsınız. Diğer şeylerin yanı sıra, sizi kimin beğendiğini görebilir, önce yeni insanlarla tanışabilir, kaydırma işlemlerini geri alabilir, Lovoo hayalet modunu kullanabilir, sınırsız kaydırma yapabilir, reklam görmeyebilir ve günde üç Buzkıran alabilirsiniz.

Buzkıran: Bir Buzkıran ile, önce sizi beğenmeleri gerekmeden başka bir kullanıcıya yazabilirsiniz. Bu size buzları kırma ve diğer kişinin dikkatini çekme şansı verir.

Canlı: Lovoo canlı işlevi temel olarak diğer platformlardaki canlı yayınlar gibi çalışır. Burada kendi canlı yayınınızı başlatabilir veya diğer kullanıcıların akışlarına izleyici olarak katılabilirsiniz. Bu şekilde diğer insanlarla etkileşim kurabilir ve bağlantı kurabilirsiniz. Diğer kullanıcıların canlı yayınlarına katılmak için bir maçta olmanız gerekmez. Prensip olarak, herkes herhangi bir akışı çevirebilir.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Dijitalleşme ilerliyor ve hayatın giderek daha fazla yönü çevrimiçi olarak gerçekleşiyor. Bugün potansiyel ortaklarla tanışma şekliniz buna göre değişti. Bu konuda size yardımcı olabilecek böyle bir platform Lovoo’dur. Burada uygulamanın nasıl çalıştığını açıklıyoruz. Kayıt ve Profil Oluşturma Lovoo uygulamasını indirin ve ardından açın. E-posta adresiniz, cep telefonu numaranız veya Facebook, Snapchat veya Google hesabınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir