Makbuzları tarayın – bu uygulamalarla çalışır – Blog

Makbuzlarınız için tarayıcı uygulamaları, harcamalarınızı takip etmenin ve önemli belgeleri dijital olarak saklamanın uygun bir yoludur. Bu uygulamalarla makbuzları, faturaları ve diğer önemli belgeleri akıllı telefonunuzla kolayca tarayabilir ve kaydedebilirsiniz. Yalnızca zamandan ve yerden tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dijital faturalarınıza kolay düzenleme ve erişim sağlar.

Makbuzları taramak için 3 uygulama

epap

1 Ocak 2020 tarihinden itibaren her mağaza alışveriş yaptığınızda size fiş vermek zorunda. Orada çok kağıt var. Bu makbuz zorunluluğu sonucunda yaklaşık iki milyon kilometre makbuz kağıdı eklenmiştir. Epap uygulaması, bu kağıt tüketimine karşı koymak için geliştirildi.

Dijital bir makbuz oluşturmak için, sadece fotoğrafını çekebilir, yazabilir veya e-posta ile yükleyebilirsiniz. Özellikle çevre dostu: Kuponu doğrudan uygulamada kaydetmek için katılımcı mağazalarda bir QR kodu tarayabilirsiniz.

Uygulamanın akıllı bütçeleme algoritması, tam olarak ne kadar para harcadığınızı, nerede ve ne zaman harcadığınızı anlamanıza yardımcı olabilir. Ay için ne kadar paranız kaldığını takip etmek için bütçe izleyiciyi de kullanabilirsiniz. Hatta makbuzlarınızla paranızı geri alabilirsiniz: sadece anketlere katılın veya makbuzlarınızı markalarla paylaşın ve kredi kazanın.

Ücretsiz ev kitabı epap ile makbuzlarınızı kolayca dijital hale getirebilir ve böylece kağıt kaosundan kaçınabilirsiniz.

MrReceipt

MrReceipt başka bir ücretsiz makbuz yöneticisidir. Ufak bir miktar ile uygulamanın geliştiricilerine destek olabilirsiniz. Ancak, bu tamamen isteğe bağlıdır ve tüm verilerinizi yalnızca bir CSV dosyası olarak dışa aktarırsınız.

Yeni bir makbuz aldığınızda, fotoğrafını çekmek veya kayıtlı dosyalarınızdan bir PDF yüklemek için MrReceipt uygulamasını kullanın. Uygulama, mağaza adını, toplam faturayı ve makbuzdaki tarihi anında tanır. Harcama kategorisi (alışveriş, market, ilaç vb.) gibi ek ayrıntıları ve garanti tarihi gibi diğer ayrıntıları manuel olarak ekleyebilirsiniz.

MrReceipt bu verileri kullanarak farklı kategorilerdeki harcamalarınızı da takip eder ve aylık olarak nerelerde harcadığınızı bir bakışta gösteren bir gösterge tablosu oluşturur. Dilerseniz garanti süresinin bitişini de size hatırlatır.

MrReceipt ile tüm makbuzlarınız her zaman akıllı telefonunuzda elinizin altındadır.

Akıllı Makbuzlar

Smart Receipts, makbuzlara odaklanan ve makbuzlarınızı yakalamayı ve düzenlemeyi çok kolay hale getiren başka bir uygulamadır. Ayrıca, iş seyahatlerinde bir gider raporu oluşturmak veya havayolu millerinizi takip etmek istediğinizde size zaman kazandırır.

Tamamen yapılandırılabilir PDF, CSV ve ZIP raporları ile hem bütçe takibiniz hem de iş ihtiyaçlarınız için profesyonel raporlar oluşturulabilir. Akıllı Makbuzlar ile 20’den fazla farklı standart veri türü arasından seçim yapabilirsiniz (ör. tarihler, fiyatlar, vergiler, makbuz kategorileri, yorumlar, ödeme seçenekleri vb.).

Akıllı Makbuzlar ile telefonunuzu bir makbuz tarayıcıya, kilometre sayacına ve gider raporu üreticisine dönüştürün.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Makbuzlarınız için tarayıcı uygulamaları, harcamalarınızı takip etmenin ve önemli belgeleri dijital olarak saklamanın uygun bir yoludur. Bu uygulamalarla makbuzları, faturaları ve diğer önemli belgeleri akıllı telefonunuzla kolayca tarayabilir ve kaydedebilirsiniz. Yalnızca zamandan ve yerden tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dijital faturalarınıza kolay düzenleme ve erişim sağlar. Makbuzları taramak için 3 uygulama epap 1 Ocak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir