Maliyetlere ve hizmetlere genel bakış

StayFriends, kullanıcıların eski okul arkadaşlarını ve sınıf arkadaşlarını bulabilecekleri bir sosyal ağdır. Sınıf toplantıları da site üzerinden planlanmaktadır. Bir profil resmi ile eski sınıf arkadaşları tarafından tanınabilir ve arkadaş olarak eklenebilirsin. Ancak birçok işlevin kilidi, yalnızca ücretli bir üyeliğe kaydolduğunuzda açılır. Bu makalede, StayFriends’te Gold üyeliğine kaydolduğunuzda ne gibi ücretler ve hizmetler bekleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bu, bir StayFriends hesabına mal olur

Birkaç profil fotoğrafı (biri güncel, diğeri okuldan) yüklemek de dahil olmak üzere kaydolmak ve profil oluşturmak hala ücretsizdir. Daha önce gittiğiniz okullara girmek gold üyelik olmadan da çalışır. Bireysel eski sınıf arkadaşlarınızla mesaj yazmak artık yalnızca sohbet işlevi aracılığıyla, en azından siz veya sohbet arkadaşınız bir altın hesabı kullanıyorsanız çalışıyor.

Ancak diğer kullanıcıların profil fotoğraflarını görmek isterseniz üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Temel hesapta tüm profil ve sınıf fotoğrafları bulanıktır.

Gold üyeliğine kaydolduğunuzda, üyeliğin süresine göre değişen aylık bir ücret ödemeniz gerekir. Üç aylık ve 12 aylık üyelik arasında seçim yapma seçeneğine sahipsiniz. bu 12 aylık katkı de €2. Gold Plus üyeliği de mevcuttur, maliyeti de aylık 2 €’dur, ancak yalnızca ilk yıl için, ikinci yıldan itibaren ayda 4 €’dur.

Gold üyeliği ile karşılaştırıldığında, Gold Plus üyeliği reklamsız bir arayüz ve tanınmadan diğer kullanıcı profillerine göz atma olanağı sunar.

En önemli Gold ve Gold Plus fonksiyonlarını sizler için açık bir şekilde listeledik:

  • Profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görün
  • Temel üyelerle de mesaj yaz
  • diğer profillere göz at
  • Tüm fotoğrafları tam çözünürlükte görüntüleyin
  • tüm yorumları oku

StayFriends üyeliğine kaydolursanız size PayPal, banka havalesi, fatura, kredi kartı ve otomatik otomatik ödeme gibi çeşitli ödeme seçenekleri sunulur. Tamamlanan sürenin parası bir kerede ödenir. Sürenin sona ermesinden sonra fesih gerçekleşmemişse, Üyelik otomatik olarak yenilenir. Ancak, istediğiniz zaman iptal etme ve böylece otomatik yenilemeyi durdurma seçeneğiniz vardır. StayFriends üyeliğinizi nasıl iptal edeceğinizi buradan okuyun.

Sadece Gold üyelik ile sitenin tüm özellikleri kullanılabilir hale gelir.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Thobias Marr de 12 Haz 2023 08:43 Bu makalede, StayFriends sosyal ağı ve onu kullanmanın maliyetleri hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Reklamcılık StayFriends, kullanıcıların eski okul arkadaşlarını ve sınıf arkadaşlarını bulabilecekleri bir sosyal ağdır. Sınıf toplantıları da site üzerinden planlanmaktadır. Bir profil resmi ile eski sınıf arkadaşları tarafından tanınabilir ve arkadaş olarak eklenebilirsin. Ancak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir