Netflix aboneliğinizi değiştirin – işte nasıl yapılacağı

Netflix uzun zamandır film ve diziler için en popüler yayın sağlayıcılardan biri olmuştur. Ancak Netflix abonelik modelinin fiyatları değişmeye devam ediyor. Ayrıca 2023 yılı başında Netflix’te hesap paylaşımını artık mümkün kılmayan bir değişiklik yaşandı. Çoğu kişi için bu, aboneliğinizi doğrudan iptal etmek değil, en azından değiştirmek için bir nedendir. Farklı bir tarifeye nasıl geçeceğinizi sizlere açıklayacağız.

Reklamcılık

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Netflix uygulamasıbuna tıkla Üç noktalı menü ve ardından “Ayarlar“.

Uç: Netflix’te doğrudan tarayıcınızdan da oturum açabilirsiniz.

  1. Netflix uygulamasını açın, ona tıklayın Üç noktalı menü ve ardından “Ayarlar“.
  2. Şimdi git”Hesap detayları“. Daha sonra Netflix web sitesine yönlendirileceksiniz.
  3. Buraya tıklayın”Aboneliği değiştir“.
  4. Seçmek sen arasında Abonelik modelleri Reklamlı standart abonelik, standart abonelik, temel abonelik ve premium abonelik. Daha sonra “üzerine tıklayınDaha öte“. Netflix aboneliğinizi yalnızca bir sonraki fatura tarihinden sonra değiştirecektir kabul edilmiş.


(emzy)

Haberin Sonu

Netflix uzun zamandır film ve diziler için en popüler yayın sağlayıcılardan biri olmuştur. Ancak Netflix abonelik modelinin fiyatları değişmeye devam ediyor. Ayrıca 2023 yılı başında Netflix’te hesap paylaşımını artık mümkün kılmayan bir değişiklik yaşandı. Çoğu kişi için bu, aboneliğinizi doğrudan iptal etmek değil, en azından değiştirmek için bir nedendir. Farklı bir tarifeye nasıl geçeceğinizi sizlere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir