Netflix PIN’ini unuttum – ne yapmalı?

Netflix’te PIN ile şifre arasında fark vardır. Hesabınıza giriş yapmak için şifrenizi kullanın. PIN ayrıca hesabınızı istenmeyen erişime karşı korur ve ebeveyn kontrolü olarak kullanılabilir. Bu, küçük çocukları kendilerine uygun olmayan içeriklerden korur. Peki Korumalı Profil Kilidi PIN’inizi unuttuysanız ne yapabilirsiniz? Bunu size burada açıklıyoruz.

Reklamcılık

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Netflix web sitesi aracılığıyla hesabınıza giriş yapın. Tıklayın Profil fotoğrafı ve ardından “Hesap“. Şimdi PIN’ini unuttuğunuz hesaba ilerleyin. ” seçeneğinin altına tıklayınYaş sınırı kısıtlaması” Açık “Değiştirmek“.
  1. Netflix web sitesini açın ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Tıklayın Profil fotoğrafı ve ardından “Hesap“.
  3. Devam et Hesap ve sonra ” altındaYaş sınırı kısıtlaması” Açık “Değiştirmek“.
  4. Şimdi tekrar seninkini almalısın Parolanı Gir.
  5. Bundan sonra seninkini yapabilirsin pin kodu değiştirmek.


(emzy)

Haberin Sonu

Netflix’te PIN ile şifre arasında fark vardır. Hesabınıza giriş yapmak için şifrenizi kullanın. PIN ayrıca hesabınızı istenmeyen erişime karşı korur ve ebeveyn kontrolü olarak kullanılabilir. Bu, küçük çocukları kendilerine uygun olmayan içeriklerden korur. Peki Korumalı Profil Kilidi PIN’inizi unuttuysanız ne yapabilirsiniz? Bunu size burada açıklıyoruz. Reklamcılık Netflix PIN kodunuzu unuttunuz – işte yapabilecekleriniz Adım adım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir