Nintendo Switch Online – bir bakışta avantajlar ve maliyetler – Blog

Anahtarın piyasaya sürülmesinden neredeyse bir yıl sonra Nintendo, ücretli çevrimiçi hizmet “Nintendo Switch Online” (NSO) yayınladı. Örneğin, diğer oyuncularla çevrimiçi oynayabilirsiniz. Ancak, kullanabileceğiniz bir dizi başka hizmet vardır. Bunların ne olduğunu ve eğlencenin ne kadara mal olduğunu buradan öğrenebilirsiniz.

Nintendo Switch Online’dan ne gibi avantajlar elde ederim?

Adından da anlaşılacağı gibi, Nintendo Switch Online (NSO), internet üzerinden diğer oyuncularla uyumlu oyunlar oynamanıza izin verir. Bunu yapmak için hem sizin hem de diğer oyuncunun NSO üyeliği olmalıdır. Nintendo oyunlarınızdaki kayıtları da Switch üzerindeki bir buluta yükleyebilirsiniz. Bu şekilde, konsolunuzda bir sorun olması durumunda her zaman bir yedeğiniz olur. Birden çok anahtar konsolunuz varsa, tasarrufları bulut aracılığıyla anahtarlar arasında da paylaşabilirsiniz.

Eski konsollardan seçilen oyunlar da Nintendo Switch Online üyeliğinde mevcuttur. Standart üyelik, NES, SNES ve Gameboy oyunları için öykünücüleri içerir. Genişletme paketi üyeliği ayrıca N64, Gameboy Advance ve SEGA Mega Drive için öykünücüler içerir. Expansion Pass üyeliği, normalde bir ücret karşılığında satın alınması gereken Splatoon 2, Mario Kart ve Animal Crossing için genişletmeleri de içerir. Bunu aktif bir abonelik ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Nintendo Switch Online uygulaması da var. Burada Super Smash Bros. veya Splatoon gibi oyunlar için sesli sohbeti kullanabilirsiniz. Animal Crossing için ekstra bonus mobilya parçaları gibi küçük ekstralar da alacaksınız. Uygulamaya erişimin yanı sıra, Nintendo Switch Online üyeleri ayrıca başka özel teklifler de alır. Buna seçili oyunlar için ücretsiz deneme haftaları veya Nintendo Shop teklifleri dahildir.

Bu arada: Nintendo Switch Online üyeliğiniz konsolunuza değil, Nintendo Hesabınıza bağlıdır. Bu, birden çok konsolunuz varsa, çevrimiçi işlevleri hesabınıza bağlı tüm cihazlarda kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Nintendo Switch Online’ın maliyeti nedir?

Ücretsiz Nintendo Hesabınız için Nintendo web sitesi veya Switch’in kendisi aracılığıyla kolayca çevrimiçi üyelik rezervasyonu yapabilirsiniz. Switch’te, eShop aracılığıyla yeni bir abonelik alma seçeneğiniz vardır.

Prensip olarak, Nintendo Switch Online’ı yedi gün boyunca ücretsiz olarak test etmek mümkündür. Daha önce online üyeliğiniz yoksa bunu yapabilirsiniz. Ayrıca, Deneme Aboneliği ile yalnızca normal özellikleri kullanabilirsiniz – Genişletme Kartı ile değil.

Farklı abonelik modelleri bulunmaktadır. Bireysel olarak, bir aylık, üç aylık veya on iki aylık temel üyelik alabilirsiniz. Genişletme paketi dahil üyelik yalnızca bir yıllık olarak rezerve edilebilir. Aile grupları için NSO abonelikleri de yalnızca tam bir yıl için rezerve edilebilir. Bir aile grubuna en fazla yedi kişi daha ekleyebilirsiniz. Aile üyesi veya arkadaş olmaları fark etmez. İkinci kişiden aile üyeliği bireysel üyelikten daha ucuzdur.

Bir uyarı: Kural olarak, Nintendo Switch Online üyeliği için otomatik yenileme etkinleştirilir. Süre bitiminden 48 saat önce üyeliğiniz otomatik olarak yenilenecektir. Ancak, bu işlevi de devre dışı bırakabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Anahtarın piyasaya sürülmesinden neredeyse bir yıl sonra Nintendo, ücretli çevrimiçi hizmet “Nintendo Switch Online” (NSO) yayınladı. Örneğin, diğer oyuncularla çevrimiçi oynayabilirsiniz. Ancak, kullanabileceğiniz bir dizi başka hizmet vardır. Bunların ne olduğunu ve eğlencenin ne kadara mal olduğunu buradan öğrenebilirsiniz. Nintendo Switch Online’dan ne gibi avantajlar elde ederim? Adından da anlaşılacağı gibi, Nintendo Switch Online…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir