Opera geçmişini göster – nasıl çalışır? – Blog

Opera tarayıcısı, Edge, Chrome ve Firefox’a popüler bir alternatiftir. Diğer tüm tarayıcılar gibi Opera da ziyaret ettiğiniz web sitelerini kaydeder. Bu yazıda Opera tarayıcısında geçmişi nasıl görüntüleyeceğinizi ve sileceğinizi öğreneceksiniz.

Opera geçmişini tarayıcıda görüntüleyin

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Fark etme: Aşağıdaki adımlarda bir saat simgesi görmüyorsanız, kenar çubuğunuzu özelleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için kenar çubuğuna sağ tıklayın ve “Kenar çubuğunu ayarla…“dışarıda. menzilde”Opera ekstraları” Sizce …? Bul “Kurs“. Bu seçeneğin sağındaki beyaz daireye tıklayın. Daire maviye dönmeli ve beyaz bir onay işareti içermelidir.

Uygulamada Opera geçmişini görüntüleyin

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Hızlı Kılavuz: Opera Geçmişini Tarayıcıda Görüntüleyin

  1. Opera tarayıcısını açın ve sol menü çubuğuna tıklayın saat simgesi.
  2. Geçmiş penceresi açılır ve kaydedilen web sitesi geçmişinizi burada yönetebilirsiniz. Ayrıca ” üzerine de tıklayabilirsiniz.Tarayıcı verilerini temizle“Çerezler gibi saklanan diğer verileri silin.”Tam geçmiş görünümünü göster” gelişmiş geçmiş yönetimini açar.

Hızlı Kılavuz: Uygulamada Opera geçmişini görüntüleyin

  1. Opera uygulamasını açın ve tarayıcının alt menü çubuğundaki simgesine dokunun. Üç çizgili menü.
  2. Şimdi git “Kurs“. Geçmişiniz görüntülenir ve bireysel girişleri veya tüm geçmişi silme seçeneğiniz vardır.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Thobias Marr de 27 Ocak 2023 11:50 Opera’da geçmişinizi nasıl görüntüleyeceğinizi mi merak ediyorsunuz? Burada bul. İlan Opera tarayıcısı, Edge, Chrome ve Firefox’a popüler bir alternatiftir. Diğer tüm tarayıcılar gibi Opera da ziyaret ettiğiniz web sitelerini kaydeder. Bu yazıda Opera tarayıcısında geçmişi nasıl görüntüleyeceğinizi ve sileceğinizi öğreneceksiniz. Opera geçmişini tarayıcıda görüntüleyin Adım adım kılavuzumuzu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir