Outlook başlamıyor – ne yapmalı? – Blog

Microsoft Outlook, en popüler e-posta programlarından biridir ve randevuları, kişileri, görevleri ve notları yönetme gibi birçok işlevi sunar. Programı başlatamamanız veya başlatma işlemi sırasında bir hata mesajı alamamanız can sıkıcı bir durumdur. Bu sorunun çeşitli nedenleri olabilir.

Reklamcılık

Outlook’un başlatma sırasında kilitlenmesi meydana gelebilir. Bu nedenle programdan çıkıp yeniden başlatmanız yeterlidir:

1. adım:

Klavye kısayoluna basın [Strg] + [Shift] + [Esc]Görev Yöneticisini açmak için.

Outlook’un çalışmayı durdurmasına neden olan sorunları düzeltmek için kendi onarım sihirbazınızı kullanabilirsiniz. Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Windows arama çubuğuna ” yazınKontrol Paneli” ve Denetim Masası’nı açmak için aynı adı taşıyan girişi seçin.

Outlook’un gezinme bölmesi solda bulunur ve “E-posta”, “Takvim” ve “Kişiler” menü öğelerini içerir. Bu yanlışsa “Microsoft Office Outlook başlatılamıyor. Outlook penceresi açılamıyor.” hata mesajını alırsınız. Ancak gezinme alanını kolayca sıfırlayabilirsiniz:

1. adım:

Klavye kısayoluna basın [Windows] + [R]diyaloğu açmak için “Gerçekleştirmek” açmak.

Hatanın nedeni eklentilerinizden biri olabilir. Güvenli mod yardımcı olabilir. Bunu nasıl yapacağınızı adım adım talimatlarımızda veya hızlı kılavuzumuzda okuyabilirsiniz.

1. adım:

Klavye kısayoluna basın [Windows] + [R] ve komutu ver görünüm.exe /güvenli yeni pencerede. Daha sonra tuşuna basın [Enter].

Outlook güvenli modda bile başlamazsa Outlook profili zarar görmüş olabilir. Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Kontrol PaneliWindows arama çubuğuna ” yazarakKontrol Paneli” yazın ve ilgili girişe tıklayın.

Outlook’u yüklediğinizde bir onarım aracı da yüklenir. Bu, programdaki sorunları gidermenize olanak tanır. Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

İlk önce bunu yapmalısın Gizli dosyaları görüntüle etkinleştirin. Bunu yapmak için Windows Gezgini’ni açın ve “” sekmesine tıklayınFikir“. Sonra işaretleyin”Gizli öğeler“.
 1. Vermek “Kontrol Paneli” Windows arama çubuğunda aynı adı taşıyan girişe tıklayın. Yeni pencerede ” üzerine tıklayınProgramı kaldır“.
 2. Bir tane yap Sağ tık üzerinde kendi Ofis sürümü ve “Değiştirmek“.
 3. Şuraya git: “Hızlı onarım“ve ardından” öğesine tıklayınTamirat” yazın ve başarılı onarımın ardından Outlook’u başlatın.
 1. Düğmelere basın [Windows] + [R]vermek “görünüm.exe /güvenli” ve ile onaylayın [Enter].
 2. Outlook’ta “dosya“sol üst ve ardından solu seç”Seçenekler“.
 3. “kategorisindeEklentiler“düğmeye tıklayın”Hadi…“. Sonra ekaldırmak O Tümü Kanca ve “‘e tıklayınTAMAM“.
 4. Outlook şimdi başarılı bir şekilde başlatılıyorsa, hatanın eklentilerinizden birinin sorumlusu olduğunu biliyorsunuzdur. Etkinleştir Şimdi her eklentiyi birbiri ardına yükleyin ve her seferinde Outlook’u yeniden başlatın. Outlook artık çalışmıyorsa, hepsi bu son etkinleştirilen eklenti sorumlu. Devre dışı bırakmak veya kaldır Bu yüzden sorunu çözmek için bunu deneyin.
 1. Vermek “Kontrol Paneli” Windows arama çubuğunda ve ilgili girişe tıklayın. Yeni pencerede ” üzerine tıklayınKullanıcı hesapları“ve sonra”ya tıklayınE-posta (Microsoft Outlook)“.
 2. Şimdi “‘ye tıklayınProfilleri göster…“ve sonra”ya tıklayınEklemek…” Outlook’a yeni bir profil eklemek için.
 3. Yeni profil için bir ad girin ve ardından talimatları izleyin. Sonrasında başarılı yaratım profilin Outlook’u başlatın.
 1. Windows Gezgini’ni açın, “sekme”ye tıklayınReklamcılık” ve ayarı yapın Kanca “deGizli öğeler“.
 2. Yolu aç C:Program DosyalarıMicrosoft OfficerootOffice 16 ve bir tane yap Çift tıklama “dosyasındaSCANPST.EXE“. Dosya bu klasörde değilse şu konumda olabilir: “C:Program Files (86x)Microsoft OfficerootOffice 16”, “C:Program Files (86x)Microsoft Office Office 15” , “C:Program Files (86x)Microsoft OfficeOffice 14”, “C:Program Files (86x)Microsoft OfficeOffice 12”
 3. Yeni pencerede “‘ye tıklayınBaşlangıç“ve sonra”ya tıklayınTamirat“. Onarım tamamlandıktan sonra Outlook’u başlatın.


(işba)

Haberin Sonu

Outlook başlamıyor – ne yapmalı? Microsoft Outlook, en popüler e-posta programlarından biridir ve randevuları, kişileri, görevleri ve notları yönetme gibi birçok işlevi sunar. Programı başlatamamanız veya başlatma işlemi sırasında bir hata mesajı alamamanız can sıkıcı bir durumdur. Bu sorunun çeşitli nedenleri olabilir. Reklamcılık Görev Yöneticisi’nde Outlook’tan çıkın Outlook’un başlatma sırasında kilitlenmesi meydana gelebilir. Bu nedenle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir