Panoyu açın – bu şekilde çalışır – Blog

Windows 10 panosu, dosyaların klavye kısayoluyla kaydedilebildiği bir bellektir [Strg] + [c] veya [Strg] + [X] uygun programlara kopyalamak için kısa bir süre saklanmalıdır. Örneğin B var mı. Panoya bir resim kaydedilir, Paint veya IrfanView gibi programlarda tuş kombinasyonu ile kullanılabilir. [Strg] + [V] sokmak. Metin öğeleri, B. Copy OpenOffice gibi bir metin programına alınabilir. Panonun kendisini açamazsınız. Aşağıda, hangi içeriğin panoya kaydedildiğini görmek için hala hangi hileleri kullanabileceğinizi göstereceğiz.

Windows güncellemesi 1809’dan: Birden çok pano kullanın

1809’a Windows güncellemesiyle birden çok pano tanıtıldı. Bu “aracılığıyla yapılabilir.Fikirler” > “sistem” > “pano” etkinleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilir.

Artık pano geçmişini istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz [Windows] + [V] açık.

Microsoft Office ile panodaki öğeleri görüntüleyin

Word, Excel ve PowerPoint ile panoda hangi öğelerin saklandığını görebilirsiniz. Bunun için Microsoft Office programlarından birini açın ve üzerine tıklayın. küçük ok grubun sağ alt köşesinde “pano“. Ardından panodaki tüm içerik görüntülenir. Panodaki öğeleri kolayca Office belgesine ekleyebilir veya panodan silebilirsiniz.

Video

Pano öğelerini ek yazılımla görüntüleyin

Piyasada Windows 10 için size pano içeriğini gösteren çok sayıda ücretsiz ve ücretli program bulunmaktadır. Örneğin, tüm içeriği görüntülemek, yönetmek ve silmek için ücretsiz Free Clipboard Viewer 3.0’ı kullanabilirsiniz.

Windows 10’dan Bulut Panosu kullanın

Windows 10’un yeni Bulut Panosu, kopyalanan öğelerin birden fazla cihaz arasında paylaşılabilmesi için bulutla senkronize edilmiş bir panodur. Şimdiye kadar, Bulut Panosu hala test sürümünde ve bu nedenle yalnızca birkaç kullanıcı tarafından kullanılabilir. Windows 10’dan Bulut Panosu hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Jens Walsemann de 20 Şubat 2023 08:54 Windows 10’da, kopyalanan dosyalar önce panoda yer alır. İpuçlarımızda ve püf noktalarımızda size Windows 10’da panoyu nasıl açacağınızı gösteriyoruz. Reklamcılık Windows 10 panosu, dosyaların klavye kısayoluyla kaydedilebildiği bir bellektir [Strg] + [c] veya [Strg] + [X] uygun programlara kopyalamak için kısa bir süre saklanmalıdır. Örneğin B var…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir