PayPal: bağış toplayın – Blog

Resim: wichayada suwanachun/Shutterstock.com

Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşunuz var mı veya para toplamak için bir bağış hesabı mı oluşturmak istiyorsunuz? O zaman PayPal bağışı, hesabınızdan bir miktar almanın uygun ve güvenli bir yoludur. Üçüncü şahıslar, bir bağış düğmesi aracılığıyla bir defalık veya düzenli bağış yapabilirler. Bu ipuçları+püf noktaları makalesinde, aklınızda bulundurmanız gerekenleri açıklıyoruz.

PayPal ile bağış düğmesi nasıl oluşturulur?

PayPal’da doğrudan bir bağış bağlantısı oluşturamazsınız. Ancak, daha sonra web sitenize entegre etmek veya sosyal ağlarda paylaşmak için sözde bir bağış düğmesi oluşturma olasılığı vardır. Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzumuzu okuyun.

Bir uyarı: PayPal ayrıca bağışlar için genellikle 0,35 sent artı miktarın %1,5’i tutarında bir ücret alır. Burada küçük bağışlara dikkat etmelisiniz – çünkü ücret birkaç kuruşluk bağışlar için de geçerlidir.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. paypal.com/de/donate/buttons adresini açın ve önce ” üzerinden giriş yapıngiriş yapmak” PayPal hesabınızda.
  2. Şimdi ayarları ” olarak ayarlayın.Ülke/Bölge“, “Dil” ve PayPal düğmesi biçimi sıkıca. Memnunsanız tıklayın”Daha öte“.
  3. İsteğe bağlı olarak, bağışçıyı bölün Amaç bağış toplama etkinliği Geri dönmek “Daha öte“.
  4. Bir sonraki adımda para birimi ve seçenekleri Bağış miktarı sıkıca. tekrar tıklayın”Daha öte“.
  5. Üstünde “Bitir ve kodu al” Şimdi kopyalamak için bir bağlantı ve QR kodu alacaksınız.
  6. Bu bağlantıyı özel olarak arkadaşlarınızla veya sosyal ağlar aracılığıyla paylaşın.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Michael Mierke de 24 Nis 2023 12:03 PayPal aracılığıyla bağış almak istiyorsanız bağışta bulun düğmesi oluşturabilirsiniz. Bunun nasıl çalıştığını buradan öğrenebilirsiniz. Resim: wichayada suwanachun/Shutterstock.com Reklamcılık Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşunuz var mı veya para toplamak için bir bağış hesabı mı oluşturmak istiyorsunuz? O zaman PayPal bağışı, hesabınızdan bir miktar almanın uygun ve güvenli bir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir