PC için Kindle uygulaması – bilgisayarda e-kitaplar nasıl okunur – Blog

Resim: Olesya Kuznetsova/Shutterstock.com

Dijital kitap okumak istiyorsunuz ama e-kitap okuyucunuz yok ve almak istemiyor musunuz? Ardından Kindle kitaplarını PC’nizdeki veya akıllı telefonunuzdaki Kindle uygulamasında da okuyabilirsiniz. Burada size bunu tam olarak nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

PC’de Kindle uygulamasını kullanın

Kindle kitaplarını PC’de okumanın ilk ve en iyi yolu Kindle uygulamasını kullanmaktır. Yalnızca çevrimdışı okumayı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda gerçek bir Kindle’ın tüm temel özelliklerine sahiptir. Bu, metni vurgulama, not ekleme, yazı tipi boyutunu değiştirme, yer imleri ekleme ve tam ekran modunda okuma becerisini içerir. Bu uygulamayı Windows PC ve Mac’iniz için indirebilirsiniz.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Kindle kitaplarını bulut okuyucu ile okuyun

Özel Windows PC uygulamasını yüklemek istemiyorsanız veya yükleyemiyorsanız, bulut okuyucuyu Google Chrome ve Firefox gibi herhangi bir standart web tarayıcısı aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu: PC için Kindle Uygulaması

  1. Aşağıdaki bağlantıyı açın ve “düğmesiyle indirin”PC ve Mac için indirin” Kindle uygulamasını indirin: https://www.amazon.de/b?ie=UTF8&node=22792404031.
  2. indirdikten sonra açmak dosya yüklemek.
  3. Başarılı kurulumdan sonra uygulama açılacaktır. Şimdi oturum açın Amazon hesabı üzerinde.
  4. Amazon hesabınız üzerinden zaten e-kitap satın aldıysanız, bunlar otomatik olarak senkronize. bir Hakkında çift ​​tıklama bir kitap aç

Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu: Kindle Cloud Reader

  1. Web tarayıcınızda aşağıdaki web sitesini açın ve hesabınızla oturum açın. Amazon hesabı adresine: https://lesen.amazon.de/landing.
  2. Kaydolduktan sonra, artık istediğiniz bir kitabı seçebilirsiniz. Kindle kitaplığı üzerine tıklayarak açın.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 16 Ocak 2023, 10:35 Kindle kitaplarını PC’nizde e-kitap okuyucu olmadan nasıl okuyabileceğinizi göstereceğiz. Resim: Olesya Kuznetsova/Shutterstock.com İlan Dijital kitap okumak istiyorsunuz ama e-kitap okuyucunuz yok ve almak istemiyor musunuz? Ardından Kindle kitaplarını PC’nizdeki veya akıllı telefonunuzdaki Kindle uygulamasında da okuyabilirsiniz. Burada size bunu tam olarak nasıl yapacağınızı göstereceğiz. PC’de Kindle uygulamasını…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir