PC’de Messenger nasıl kullanılır? – Blog

Telegram, mesajlaşma servisi WhatsApp’ın en popüler alternatiflerinden biridir. Ancak Messenger’ı yalnızca akıllı telefonunuzda değil, PC’nizde de kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda otururken akıllı telefonunuzun her zaman elinizin altında olmasını istemiyorsanız, Telegram’ı hem masaüstü uygulamasıyla hem de PC’deki bir tarayıcıda “Telegram Web” olarak kullanabilirsiniz.

Bir uyarı: Ancak, Telegram Masaüstü’nü kullanmanın ön koşulu, cep telefonu numaranızın zaten Telegram’a kayıtlı olması ve Telegram’ı akıllı telefonunuza yüklemiş olmanızdır.

Telegram’ı masaüstü uygulamasıyla kullanın

Adım adım talimatlarımızı, hızlı başlangıç ​​kılavuzumuzu veya açıklayıcı videoyu izleyin.

Video

Telegram Web’i tarayıcıda kullanın

Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu: Telegram Masaüstü Uygulaması

  1. Bu bağlantıyla Telegram masaüstü uygulamasını indirin https://desktop.telegram.org/. Tıklamak “Windows için Telgraf” veya üzerinde “tüm platformları göster” bir diğer işletim sistemi seçmek.
  2. Sonrasında İndirmek açık dosya ve yüklemek o. Bunu yapmak için kurulum sihirbazının talimatlarını izleyin.
  3. Akıllı telefon uygulamasında şuraya gidin: “Fikirler” Ve “Cihazlar” Açık “Masaüstü cihazları bağlama“.
  4. QR kodunu cep telefonu kamerasıyla tarayın.
  5. Bundan sonra, masaüstü uygulaması tüm sohbet geçmişlerinizle birlikte otomatik olarak başlayacaktır.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 12 Haziran 2023, 11:24 Messenger Telegram’ı PC’nizde de kullanmak ister misiniz? Sorun değil! Size nasıl yapıldığını anlatacağız. Reklamcılık Telegram, mesajlaşma servisi WhatsApp’ın en popüler alternatiflerinden biridir. Ancak Messenger’ı yalnızca akıllı telefonunuzda değil, PC’nizde de kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda otururken akıllı telefonunuzun her zaman elinizin altında olmasını istemiyorsanız, Telegram’ı hem masaüstü uygulamasıyla hem de…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir