PDF damgaları oluşturun – nasıl çalışır? – Blog

Ek bilgiler içeren damgaları doğrudan PC’de bir PDF belgesine ekleyebilirsiniz. Genellikle hazır motifler vardır, ancak sadece birkaç tıklamayla kendi pullarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu makalede, ücretsiz Adobe Acrobat Reader DC ile bunun nasıl yapılacağı açıklanmaktadır.

Kendi PDF damgalarınızı nasıl oluşturabilirsiniz?

Adobe Acrobat Reader DC kullanarak PDF belgeniz için bir damga oluşturmak için adım adım kılavuzumuzu izleyin veya Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzunu görüntüleyin.

Bir uyarı: Ücretsiz Acrobat Reader’da yalnızca PDF dosyalarından kendi damgalarınızı oluşturabilirsiniz. Bunlar daha sonra da düzenlenebilir. Diğer dosya formatlarından da pul üretebilmek için Adobe Acrobat Pro DC gibi ücretli programlar kullanmanız gerekmektedir. Yine ücrete tabi olan PDF Annotator’da kendi kaşelerinizi direkt olarak program içerisinden tasarlayabilirsiniz.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Bir uyarı: Adobe’nin Acrobat Reader’ı yalnızca PDF dosyalarını pullara dönüştürmenize izin verir. Damgalar daha sonra da düzenlenebilir. Diğer dosya biçimlerini kullanmak için diğer ücretli programları kullanmanız gerekir.

  1. Tasarım damganızı veya hazır bir resmi motif olarak kullanın. dosyayı şuraya kaydet: PDF-Biçim.
  2. Damgalanacak olanı açın PDF belgesi Acrobat Reader’da.
  3. Başa gitmek “aletler” ve ardından ” öğesini seçinLastik damga“.
  4. Üstteki menü çubuğunda “Özel damga” ve ardından ” öğesini seçinYaratmak“.
  5. git “Aramak” ve dosyalarınızdan damga motifini seçin.”Açık” bu ve ile onaylayın “TAMAM“.
  6. Birini seç kategoriya da yeni bir kategori oluşturun. Adına Ardından damganız ve ” ile onaylayınTAMAM“.
  7. Yeni damganız artık damga paleti seçtiğiniz kategoride. Seçmek Kullanmak için orada bulun.
  8. Gerekirse girin kimlik bilgisi A. Bu adımı ” ile yapabilirsiniz.Yarıda kesmek” atlamak.
  9. Yer damganız ve ardından “Kapalı“.
  10. bilgisayara kaydet sonunda belgenizi kapatın.

Bu arada: Ücretli sürüm yalnızca basit pullar oluşturmanıza olanak tanır. Örneğin, her zaman geçerli tarihi damgalayan dinamik damgalar, Acrobat Reader’ın Pro sürümündedir. Dinamik damgalar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Greta Friedrich de 24 Mart 2023 11:14 Bir PDF dosyasına damga eklemek ister misiniz? Size kendi PDF damganızı nasıl oluşturacağınızı göstereceğiz. Reklamcılık Ek bilgiler içeren damgaları doğrudan PC’de bir PDF belgesine ekleyebilirsiniz. Genellikle hazır motifler vardır, ancak sadece birkaç tıklamayla kendi pullarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu makalede, ücretsiz Adobe Acrobat Reader DC ile bunun nasıl…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir