Pinterest geçmişini silin – işte nasıl yapılacağı

Milyonlarca aktif kullanıcısı ile Pinterest, aradıkları her şey hakkında fikirlerin ve faydalı bilgilerin bulunabileceği bir yer haline geldi. Ancak arama sonuçları daha önce aradığınız görsellere dayanmaktadır. Bunu önlemek istiyorsanız arama geçmişinizi görüntüleyip silebilirsiniz.

Reklamcılık

Pinterest’i yalnızca akıllı telefon uygulaması aracılığıyla değil, bilgisayarınızdaki bir tarayıcıdan da kullanabilirsiniz. Arama geçmişi hem akıllı telefondan hem de PC’den silinebilir:

Akıllı telefon uygulaması

1. adım:

Akıllı telefonunuzda Pinterest uygulamasını açın ve oraya dokunun Büyüteç simgesi ekranın alt kısmındaki menü çubuğunda.

Masaüstü

1. adım:

Tarayıcınızda Pinterest web sitesini açın ve gerekiyorsa Pinterest hesabınızda oturum açın. Daha sonra Haberin Sonu tıklayın Arama çubuğu üst kenarda.


(işba)

Haberin Sonu

Milyonlarca aktif kullanıcısı ile Pinterest, aradıkları her şey hakkında fikirlerin ve faydalı bilgilerin bulunabileceği bir yer haline geldi. Ancak arama sonuçları daha önce aradığınız görsellere dayanmaktadır. Bunu önlemek istiyorsanız arama geçmişinizi görüntüleyip silebilirsiniz. Reklamcılık Pinterest geçmişinizi nasıl silebilirsiniz? Pinterest’i yalnızca akıllı telefon uygulaması aracılığıyla değil, bilgisayarınızdaki bir tarayıcıdan da kullanabilirsiniz. Arama geçmişi hem akıllı telefondan…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir