Pokémon GO: Arkadaş ekleyin ve yönetin

Pokémon GO’da arkadaş kodlarını kullanarak diğer oyuncularla ağ kurabilirsiniz. Bu arkadaşlıkları sürdürdükçe arkadaşlık seviyelerinde ilerleyecek ve bu da oynanış avantajlarını beraberinde getirecek. Arkadaşlarınızı nasıl bulabileceğinizi, ekleyebileceğinizi ve kaldırabileceğinizi talimatlarımızda açıklıyoruz.

Reklamcılık

Oyunda diğer antrenörlerle paylaşmak üzere kendi arkadaş kodunuzu arıyorsanız, onu tam olarak nerede bulacağınızı göstereceğiz.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Akıllı telefonunuzda Pokémon GO uygulamasını açın ve oraya dokunun Antrenörünüzün simgesi sol alt köşede.

Bir arkadaş kodu bulduğunuzda veya aldığınızda eğitmeni Pokémon GO’daki arkadaş listenize ekleyebilirsiniz. En fazla 400 arkadaş ekleyebilirsiniz.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Akıllı telefonunuzda Pokémon GO’yu açın ve oraya dokunun Eğitmeninizle fotoğraf çekin sol alt.

Pokémon GO’da yeni arkadaşlar bulmanın bir yolu, r/PokemonGoFriends gibi özel bir alt dizini ziyaret etmektir. Burada birçok çalışan arkadaş kodunu bulabilir ve kendi kodunuzu diğer eğitmenlerle paylaşabilirsiniz. Web sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz: https://www.reddit.com/r/PokemonGoFriends/

Burada yalnızca İngilizce gönderiler bulsanız da dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar ekleyebilirsiniz. Eğer sitede gezinirseniz, Alman katkılarını veya Almanya’dan eğitmenleri de bulabilirsiniz. Burada her gün tonlarca yeni antrenör kodu paylaşılıyor, böylece arkadaşlık isteklerinizi kabul eden aktif oyuncuları her zaman bulabilirsiniz. Kendi arkadaş kodunuzu web sitesinde paylaşmayı seçerseniz, herhangi bir kişisel bilgiyi açıklamamaya dikkat edin.

Pokémon GO’da istediğiniz zaman bir arkadaşınızı arkadaş listenizden kaldırabilirsiniz. Arkadaşlıktan çıkardığınız kişiye bildirim gönderilmeyecektir.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Akıllı telefonunuzda Pokémon GO’yu açın ve oyuna dokunun Eğitmen simgesi sol alt.

Bir arkadaşınızı eklediğinizde dört farklı arkadaşlık seviyesine ulaşabilirsiniz. Her gün hediye göndermek, Pokémon takası yapmak veya baskınlarda birlikte savaşmak gibi etkileşimler gerçekleştirerek bu seviyeleri artırabilirsiniz. Belirli bir arkadaşlık seviyesine ulaşmanın ne kadar süreceği aşağıda açıklanmıştır:

 • İyi arkadaş: 1 gün
 • Süper arkadaş: 7 gün
 • Hiper arkadaş: 30 gün
 • En iyi arkadaş: 90 gün

Arkadaşınızla birlikte yaptığınız her gün için arkadaşlık seviyeniz artar.

Bu seviyeler en fazla dört kalple temsil edilir ve arkadaş listesinde görüntülenebilir. Arkadaşlık seviyenize bağlı olarak çeşitli bonus etkilerinden yararlanırsınız. Örneğin, Pokémon ticareti yaparken yıldız tozu indirimi, hasar bonusu ve baskınları birlikte tamamladığınızda ek Premier Toplar alırsınız. Tam bonusları aşağıdaki tabloda özetledik.

Arkadaşlık seviyesi Yıldız tozu indirimi Baskın hasarı bonusu Baskın EP Birinci sınıf toplar

İyi arkadaş

İndirim yok

%3

3000

0

Süper arkadaş

%20 satış

%5

10000

1

Hiper arkadaş

%92 indirim

%7

50000

2

En iyi arkadaş

%96 indirim

%10

100000

4

 1. Pokémon GO uygulamasında sol alttaki simgesine dokunun senin simgen eğitmenler.
 2. Sonra şuraya git “Arkadaşlar“.
 3. “‘e tıkladıktan sonraEklemek“, göreceksin Eğitmen kodu tepede.
 1. Pokémon GO’da, Eğitmeninizle fotoğraf çekin sol alt.
 2. Sonra şuraya git “Arkadaşlar“.
 3. “‘e tıkladıktan sonraEklemek“, şuna git Metin alanıeğitmen kodunu oraya girmek için.
 4. Ardından “üzerine dokununGöndermek” ve tekrar ” ile onaylayınGöndermek“.Ardından arkadaşlık isteği gönderilecek ve diğer oyuncu tarafından kabul edilebilir veya reddedilebilir.
 1. Pokémon GO uygulamasında kendinize dokunun Eğitmen simgesi sol alt.
 2. Sonra şuraya git “Arkadaşlar” ve içinden seçim yap Arkadaş listesi istediğin arkadaş.
 3. Şimdi aşağı kaydırın ve ardından ” düğmesine dokununArkadaşı kaldır“.
 4. İşlemi ” ile onaylayınEvet“.


(işba)

Haberin Sonu

Pokémon GO: Arkadaş ekleyin ve yönetin Pokémon GO’da arkadaş kodlarını kullanarak diğer oyuncularla ağ kurabilirsiniz. Bu arkadaşlıkları sürdürdükçe arkadaşlık seviyelerinde ilerleyecek ve bu da oynanış avantajlarını beraberinde getirecek. Arkadaşlarınızı nasıl bulabileceğinizi, ekleyebileceğinizi ve kaldırabileceğinizi talimatlarımızda açıklıyoruz. Reklamcılık Pokémon GO’da kendi arkadaş kodunuzu bulun Oyunda diğer antrenörlerle paylaşmak üzere kendi arkadaş kodunuzu arıyorsanız, onu tam olarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir