Pokémon GO: İsmi değiştirin – bu şekilde çalışır

Pokémon GO’nun piyasaya sürülmesinden bu yana beş yıldan fazla zaman geçti ve popüler video oyunu serisi AR mobil uygulamasıyla hayat buldu. Oyunu piyasaya sürülmesinden bu yana oynadıysanız, 2016’da seçtiğiniz antrenör ismine hâlâ sahip olabilirsiniz ve bu, artık çevrimiçi varlığınıza hiç uymayabilir. Neyse ki Pokémon GO’da takma adınızı kolayca değiştirebilirsiniz.

Reklamcılık

Pokémon GO’da antrenörünüzün takma adını değiştirmek aslında oldukça kolaydır ve bunu doğrudan uygulamanın içinden yapabilirsiniz. Maalesef Pokémon GO’da kullanıcı adınızı istediğiniz sıklıkta değiştiremezsiniz. Pokémon oyununa göre adı yalnızca “sınırlı sayıda” değiştirebilirsiniz. Bu çok muğlak bir ifade olsa da yine de kararlarınızı dikkatli vermelisiniz.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

Resim 1 itibaren 10

1. adım:

Pokémon GO uygulamasını açın ve dokunun. Poké Topu Menüyü açmak için alt orta.

Takma adınızı oyun içinde değiştirmek istiyorsanız ve size tahsis edilen ad değişikliği sayısını zaten kullandıysanız, değiştirilmesi için Niantic Destek’e bir talep göndermeniz gerekecektir. Maalesef şirketin kullanıcı adınızı istediğiniz sıklıkta değiştireceğinin garantisi yoktur.

  1. Pokémon GO antrenörünüzün adını değiştirmek için oyunu açın. Daha sonra buna dokunun PokéTopu simgesi.
  2. Daha sonra “sağ üstte” seçeneğini seçinAyarlar” dışında.
  3. Bundan sonra seçeneği seçin “Hesap” dışında.
  4. Burada artık takma adınızı göreceksiniz. Bundan sonra ona dokunun Kalem simgesionu değiştirmek için.
  5. Şimdi istediğinizi girin yeni isim ve ” ile onaylayınTAMAM“.
  6. Daha sonra ” tuşuna birkaç kez basınEvet“. Daha sonra adınız değiştirilecektir.


(işba)

Haberin Sonu

Pokémon GO’nun piyasaya sürülmesinden bu yana beş yıldan fazla zaman geçti ve popüler video oyunu serisi AR mobil uygulamasıyla hayat buldu. Oyunu piyasaya sürülmesinden bu yana oynadıysanız, 2016’da seçtiğiniz antrenör ismine hâlâ sahip olabilirsiniz ve bu, artık çevrimiçi varlığınıza hiç uymayabilir. Neyse ki Pokémon GO’da takma adınızı kolayca değiştirebilirsiniz. Reklamcılık Pokémon GO’da takma adınızı nasıl…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir