Pokémon GO: Kuluçkalık Yumurtalar | çevrimiçi

Pokémon GO sadece Pokémon yakalamakla ilgili değildir; yumurtaları kuluçkalamak da oyunun önemli bir parçasıdır. Pokémon GO Yumurtaları, PokéStop’ları döndürerek, arkadaşlardan hediye olarak, özel aktivite ödülü olarak ve hatta Team GO Roket liderlerini yenerek elde edilebilir. Yumurtalar, yumurtadan çıkmak için yürümeniz gereken beş farklı mesafeye gelir.

Reklamcılık

Her oyuncunun sınırsız sayıda kullanılabilecek bir kuluçka makinesi vardır. Mavi olanlar gibi diğer kuluçka makineleri oyun içi mağazadan PokeCoins ile satın alınmalıdır. Mavi yumurta kuluçka makineleri kırılmadan önce üç kez kullanılabilir. Süper kuluçka makinesi, bir yumurtanın çatlaması için gereken süreyi kısaltır. Örneğin, 5 km’lik bir yumurtanın çatlaması için 5 km yerine yalnızca 3,3 km yürümeniz gerekir. Normal kuluçka makinesi gibi süper kuluçka makinesi de üç kullanımdan sonra bozulur.

Yumurtadan gerçekten çıkmak için yapmanız gereken tek şey, adımlarınızı atarken onun kuluçka makinesinde olduğundan emin olmaktır. Ayrıca, güç tasarrufu sağlamak amacıyla uygulama kapalıyken adım sayınızın takip edilebilmesi için oyunda Adventure Sync’in etkinleştirildiğinden emin olmalısınız.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Akıllı telefonunuzda Pokémon GO’yu açın ve oraya dokunun Pokeball simgesi alt orta.

Bir yumurtanın kuluçkalanması sırasında kat edilen kilometreler yalnızca yaya olmanız durumunda sayılır. Oyuncular bir araçta seyahat ediyorsa kat edilen mesafe hesaplanmaz. Ayrıca Pokémon GO’nun Adventure Sync’i adımsayarla benzer şekilde çalışır. Örneğin evinizde akıllı telefonunuz cebinizde koşu bandında koşarsanız bu adımlar da sayılacaktır.

Deneyim puanlarının aksine, yumurtadan çıkan bir yumurtadan alacağınız şeker ve yıldız tozu miktarı belirli bir aralıkta rastgele oluşturulur:

Yumurta türü Deneyim Yıldız tozu tatlılar

2km

500

400-800

5 – 15

5km

1000

600 – 1600

10 – 21

7 kilometre

1500

800 – 1600

10 – 21

10km

2000

1600 – 3200

16 – 32

12km

4000

3200 – 6400

16 – 32

Pokémon GO’da beş farklı yumurta vardır:

 1. 2 km (yeşil noktalar)
 2. 5 km (Turuncu noktalar)
 3. 7 km (pembe benekli sarı)
 4. 10 km (Mor noktalar)
 5. 12 km (kırmızı noktalar)

Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi Pokémon GO yumurtaları, oyuncuların onları yumurtadan çıkarmak için kat etmesi gereken mesafeye göre sınıflandırılır. 2 km’lik yumurtalar en yaygın yumurta türüdür, 12 km’lik yumurtalar ise en nadir olanıdır. Her yumurta kategorisinden farklı Pokémon türleri çıkar. Yumurtayı aldığınızda, hangi Pokémon’un yumurtadan çıkacağı rastgele belirlenir.

Tıpkı gerçek dünya gibi Pokémon GO’nun dünyası da mevsimlere göre değişiyor. Her üç ayda bir Pokémon GO’da büyük değişiklikler getiren yeni bir sezon bekleyebilirsiniz; örneğin diğer Pokémon’ların yumurtadan çıkması gibi. Aşağıdaki web sitesinde şu anda farklı yumurtalardan hangi Pokémon’un çıktığını öğrenebilirsiniz. Bu her zaman mevcut sezona uyarlanır: https://leekduck.com/eggs/.

 1. Öncelikle şu özelliğe sahip olmalısınız”Macera Senkronizasyonu” Etkinleştirin. Bunu yapmak için Pokémon GO’da simgesine dokunun. Pokeball simgesi altında ortada.
 2. Sonra şuraya git “Ayarlar” sağ üst.
 3. “‘e tıkladıktan sonraGenel” Yazdıysanız etkinleştirin “Macera Senkronizasyonu” arkasındaki kaydırıcıya dokunarak. Ardından ” seçeneğini seçinEtkinleştir“.
 4. Kapalı sen Ayarlar tekrar ve ardından Eğitmen simgesi sol alt.
 5. Şimdi biraz aşağı kaydırın ve yeşil düğmeye dokunun “Yumurtalar“.
 6. Şimdi envanterinizden bir yumurta seçin.
 7. Ardından “üzerine dokununYumurtadan çıkmaya başla“ve sonra birini seç Yumurta kuluçka makinesi dışında.
 8. Artık tek yapmanız gereken yeterli adımları atmak. Yumurtanın çatlama zamanı geldiğinde bildirimi görmek için Pokémon GO’yu açın.


(işba)

Haberin Sonu

Pokémon GO: Kuluçkalık yumurtalar Pokémon GO sadece Pokémon yakalamakla ilgili değildir; yumurtaları kuluçkalamak da oyunun önemli bir parçasıdır. Pokémon GO Yumurtaları, PokéStop’ları döndürerek, arkadaşlardan hediye olarak, özel aktivite ödülü olarak ve hatta Team GO Roket liderlerini yenerek elde edilebilir. Yumurtalar, yumurtadan çıkmak için yürümeniz gereken beş farklı mesafeye gelir. Reklamcılık Pokémon GO’da yumurtaların kuluçkalanması Her…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir