Proje Yönetimi Yazılımı – 5 Öneri

Proje yönetimi yazılımı şirketlerin işini kolaylaştırır ve şirket hedeflerine daha verimli bir şekilde ulaşmaya yardımcı olabilir. Ayrıca araçlar, projeleri daha etkili bir şekilde planlamak, izlemek ve yönetmek için kullanılabilir. Sizi destekleyebilecek beş proje yönetimi aracı öneriyoruz.

Reklamcılık

Monday.com proje yönetiminin yanı sıra iş akışı otomasyonu için de çok yönlü bir platformdur. Yazılım, yönetim esnekliğini artıran birçok entegrasyon ve özelleştirilebilir iş akışı sunar. Fonksiyonların kullanımı son derece sezgiseldir ve arayüz net bir şekilde tasarlanmıştır. Panoları ve kartları kullanarak projelerinizi ve görevlerinizi düzenleyebilirsiniz ve güçlü otomasyon özellikleri, görevleri ve süreçleri optimize etmenize yardımcı olur.

Monday.com’u en fazla iki kullanıcıyla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca 3 adede kadar pano, sınırsız sayıda belge, 200’den fazla şablon ve 8 sütun türü hizmetinizdedir. Temel sürümün maliyeti kullanıcı başına aylık 8 Euro’dur. Bu sürümle sınırsız izleyicinin, sınırsız öğenin, 5 GB depolama alanının ve öncelikli müşteri hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Standart sürümle ayrıca zaman çizelgelerine ve Gantt görünümlerine, takvim görünümüne, konuk erişimine, otomasyonlara ve entegrasyonlara da erişebilirsiniz. Standart sürümün maliyeti kullanıcı başına aylık 10 Euro’dur. Pro sürümü için kullanıcı başına ayda 16 € ödersiniz. Pro sürümünde özel panolar ve belgeler oluşturabilir ve grafik görünümünü, zaman takibini, formül sütununu ve bağımlılık sütununu kullanabilirsiniz.

Asana, sezgisel arayüzü ve güçlü özellikleriyle öne çıkan bir proje yönetimi yazılımıdır. Yazılım, çeşitli büyüklükteki şirketler için uygundur ve görev yönetimi ve işbirliği için çeşitli araçlar sunarak iş akışı yönetimini, proje yönetimini ve çevik yönetimi basitleştirir. Projelerin bütçeyi aşmamasını ve programa uygun kalmasını sağlamak için çalışma saatlerini ve kaynakları takip edebilirsiniz. Diğer araçların ve uygulamaların entegrasyonu, mevcut iş akışlarına kusursuz entegrasyon sağlar.

Asana’nın temel sürümünü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu versiyonda sınırsız sayıda görev, proje, mesaj ve depolama alanına sahipsiniz. Ayrıca 15’e kadar ekip üyesiyle işbirliği yapabilirsiniz. Premium sürümde, yıllık ödeme yaparsanız kullanıcı başına ayda 10,99 €, aylık ödeme yaparsanız 13,49 € ödersiniz. Burada ayrıca zaman çizelgesini, iş akışı oluşturucuyu, gelişmiş aramayı, görev şablonlarını, kilometre taşlarını ve özel ekipleri ve projeleri de kullanabilirsiniz. İşletme sürümü, birden fazla projenin çalışmalarını yönetmesi gereken ekipler ve şirketler için uygundur. Asana Business ile redaksiyon, onaylar ve zaman takibi kullanımınıza sunuluyor. Ayrıca Salesforce, Adobe Creative Cloud, Tableau ve Power BI ile gelişmiş entegrasyonlara da erişebilirsiniz. Bu sürümün maliyeti yıllık olarak ödendiğinde kullanıcı başına aylık 24,99 €, aylık olarak ödendiğinde ise kullanıcı başına aylık 30,49 € tutarındadır.

Trello, özellikle çevik ekiplerde ve küçük projelerde şirketler için görev ve proje yönetimini kolaylaştırır. Proje yönetimi yazılımı, basit ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip görsel bir proje yönetimi aracıdır. Görevler ve projeler kartlar ve panolar kullanılarak görsel olarak temsil edilir, düzenlenir ve yönetilir. Kartları kontrol listeleri, bağlantılar, son tarihler veya diğer önemli bilgilerle doldurabilirsiniz.

Ücretsiz planda sınırsız kart, güçlendirici ve depolama alanının yanı sıra çalışma alanı başına on adede kadar pano ve özel arka planlar ve çıkartmaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Standart sürümün maliyeti kullanıcı başına aylık 5 ABD dolarıdır ve yıllık olarak faturalandırılır ve size sınırsız pano, gelişmiş kontrol listeleri, özel alanlar, tek pano misafirleri ve kayıtlı aramalar sunar. Premium sürüm için kullanıcı başına aylık 10$ ödersiniz ve bu yıllık olarak faturalandırılır. Daha sonra çalışma alanı düzeyindeki şablonlar gibi özelliklerden yararlanabilir ve diğer şeylerin yanı sıra takvimler, zaman çizelgeleri, tablolar, kontrol panelleri veya haritalar gibi çalışma alanı görünümlerini kullanabilirsiniz.

Wrike güçlü bir proje yönetimi yazılımıdır ve orta ve büyük ölçekli şirketler için çok uygundur. Yazılım, projelerin planlanmasını, yürütülmesini ve izlenmesini kolaylaştıran çok çeşitli özellikler sunar. Ancak yazılımı kullanmak o kadar da kolay değil. Bu nedenle araca alışmak için biraz zaman ayırmalısınız.

Wrike’ın ücretsiz sürümünde proje ve görev yönetimini, pano görünümünü ve tablo görünümünü kullanabilirsiniz. Kısıtlamaların etkin görevler için geçerli olduğunu lütfen unutmayın. Kullanıcı başına aylık 9,80 ABD doları tutarındaki Ekip sürümü, sınırsız projeler, özel alanlar, istek formları, etkileşimli Gantt grafikleri ve analiz görünümü gibi özellikler içerir. İşletme sürümüyle ayrıca klasör yapısını ve çeşitli projeleri, çapraz referansları, yapay zeka risk tahminini ve görev önceliklendirmesini, kullanıcı gruplarını ve haklarını da kullanabilirsiniz. İşletme sürümünün kullanıcı başına aylık maliyeti 24,80 ABD dolarıdır.

Fracto, küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygundur ve bazı ilginç özellikler sunar. Kullanıcı arayüzü sezgiseldir ve net bir şekilde tasarlanmıştır. Görev listeleri, Kanban panoları, Gantt şemaları ve yapı ağaçları ile projeleri net bir şekilde oluşturabilir ve görev dağıtımını yönetebilirsiniz. Son teslim tarihlerine yönelik bir trafik ışığı sistemi, görevlerin aciliyetini görselleştirir.

Ücretsiz Basic Cloud ile projeler üzerinde maksimum 10 kullanıcı çalışabilir. Yapı ağacını, Kanban panosunu, görev listesini, son tarih trafik ışığı sistemini, gerçek zamanlı bildirimleri ve haber akışını kullanabilirsiniz. Ekip bulutunu üç veya daha fazla kullanıcı için kullanıcı başına aylık 7,99 € karşılığında alabilirsiniz. Temel bulut işlevlerine ek olarak, okuma ve düzenleme erişimine, sorumlulukların atanmasına, taslak ve arşiv ile proje onayına ve yapılacaklar listelerine erişebileceksiniz. İş bulutu ayrıca üç veya daha fazla kullanıcı için mevcuttur ve kullanıcı başına aylık 19,99 € tutarındadır. Team Cloud özelliklerine ek olarak, öncülleri, ardılları ve kilometre taşlarını içeren Gantt şemalarını, yinelenen projeler için şablonları ve sık kullanılanlarla birlikte projeler arası görünümleri kullanabilirsiniz. Profesyonel bulut aynı zamanda zaman kaydı ve çaba kontrolünü, görev ve projelerin değişiklik geçmişini, toplantı işlevlerini, kaynak kullanımını ve kullanılabilirliğini de içerir. Profesyonel Bulut’un kullanıcı başına aylık maliyeti 29,99 Euro’dur.


(emzy)

Haberin Sonu

Proje yönetimi yazılımı – 5 öneri Proje yönetimi yazılımı şirketlerin işini kolaylaştırır ve şirket hedeflerine daha verimli bir şekilde ulaşmaya yardımcı olabilir. Ayrıca araçlar, projeleri daha etkili bir şekilde planlamak, izlemek ve yönetmek için kullanılabilir. Sizi destekleyebilecek beş proje yönetimi aracı öneriyoruz. Reklamcılık Bir bakışta 5 proje yönetimi aracı Pazartesi.com Monday.com proje yönetiminin yanı sıra…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir