Randevu bulmak için en iyi araçlar – Blog

Resim: Kwangmoozaa/Shutterstock.com

Doodle uzun zamandır çok popüler, sonuçta online araç anket fonksiyonu ile her türlü aktiviteyi planlamayı kolaylaştırıyor. Ancak, kullanıcılarından büyük miktarda veri topladığı için düzenli olarak eleştirilir. Ve işlev yelpazesi genellikle diğer sağlayıcılarla daha geniştir. Bu yazıda, Doodle’ın hangi ücretsiz alternatiflerinin mevcut olduğunu öğrenebilirsiniz.

sıkıcı

TU Dresden tarafından geliştirilen dudle, her şeyden önce veri ekonomisi nedeniyle öne çıkıyor. Web sitesini kayıt olmadan anket oluşturmak için kullanabilir ve katılımcıların bunları anonim olarak veya isimleriyle yanıtlamasını sağlayabilirsiniz. Kesinlikle gerekli olandan daha fazla veri depolanmaz, hiçbir reklam görüntülenmez ve bu arada hiç kimse erişmediyse anket iki ay sonra otomatik olarak silinir. Sitenin tasarımı biraz modası geçmiş, ancak isteğe bağlı uçtan uca şifrelemeye sahip veri koruma yaklaşımı, Doodle gibi hizmetlerin kullanılmaması veya kullanılmaması gerektiğinde özellikle ikna edici.

Dudle, adını taşıyan Doodle’a iyi bir alternatiftir.

bit anketi

Bitpoll’ün geliştirilmesinden Hamburg Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü sorumludur. Yukarıda açıklanan alternatif dule dayalıdır, ancak daha çekici bir tasarım sunar. Dudle ile karşılaştırıldığında, bitpoll’un daha az işlevi vardır, ancak anket oluşturmak çok daha sezgiseldir. Bitpoll ayrıca veri korumasına da saygı duyar: sunuculardaki günlük dosyaları yaklaşık dört gün sonra silinir. Dilerseniz yine de bir kullanıcı hesabı oluşturarak anketlerinize hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Bitpoll, kolayca anket oluşturmanıza olanak tanır.

hamal

Kulibri’nin yardımıyla diğer insanları etkinliklere davet edebilir ve grup anketleri oluşturabilirsiniz. Yani nispeten Doodle’a benziyor. Kulibri temelde reklamsızdır ve temel sürümde ücretsiz olarak da kullanılabilir. Premium kullanıcı olarak örneğin randevu hatırlatıcılarını etkinleştirebilir veya etkinlikler için yapılacaklar listesi oluşturabilirsiniz. Premium üyeliğin yıllık maliyeti 24 €’dur. Kulibri bir web uygulaması olarak mevcuttur.

Kulibri ile kolayca grup anketleri oluşturabilirsiniz.

makarna

nuudel, Doodle’ın modern tasarımlı, gizliliği koruyan bir alternatifidir. Araç, “Framadate” yazılımına dayalıdır ve digitalcourage derneği tarafından buna göre uyarlanmıştır. Diğer şeylerin yanı sıra Digitalcourage, Almanya’da daha fazla veri koruması için kampanyalar yürütüyor. Bu nedenle nuudel, kayıt olmadan ve kullanıcı verilerini kaydetmeden kullanılabilir. Randevulu klasik anketler veya alternatif olarak kendi seçtiği cevap seçenekleriyle anketler mümkündür. Daha fazla güvenlik için anketler bir parola ile de korunabilir.

Randevu bulmak için Nuudle’ı kolayca kullanabilirsiniz.

Xoyondo

Xoyondo’ya eskiden planiteasy deniyordu. Araç şimdi temel olarak grafiksel olarak revize edildi, ancak veri koruma burada hala en yüksek öncelik. Anketler kayıt olmadan oluşturulabilir ve cevaplanabilir. Ancak, anketlerinizi izlemek için isteğe bağlı olarak bir hesap oluşturabilirsiniz. Profesyonel kullanıcılar ve kurumsal müşteriler için ek özelliklere erişim sunan ücretli abonelikler vardır. Bununla birlikte, sınırsız katılımcılı anketler de dahil olmak üzere temel özellikler hala ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Xoyondo size etkileşimli bir takvim sunar.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Jonas Mahlman de 4 Mayıs 2023, 09:27 Burada Doodle’a alternatifleri sunuyoruz! Resim: Kwangmoozaa/Shutterstock.com Reklamcılık Doodle uzun zamandır çok popüler, sonuçta online araç anket fonksiyonu ile her türlü aktiviteyi planlamayı kolaylaştırıyor. Ancak, kullanıcılarından büyük miktarda veri topladığı için düzenli olarak eleştirilir. Ve işlev yelpazesi genellikle diğer sağlayıcılarla daha geniştir. Bu yazıda, Doodle’ın hangi ücretsiz alternatiflerinin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir