Reklamları kaldırın – işte böyle yapılır – Blog

Her seferinde oluyor: İnternette geziniyorsunuz ve yanlışlıkla bir reklama dokunuyorsunuz ve anında bir pop-up açılıyor. Her zaman can sıkıcıdır, ancak önlenebilir. Çünkü bu tür reklamları engellemek için kullanabileceğiniz bazı ücretsiz uygulamalar var. Bu konuda bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin.

Android’de reklamları engellemek için DNS’yi değiştirin

Android akıllı telefonlarda reklamları engellemenin en kolay yollarından biri, bir reklam engelleme hizmetinin özel DNS sağlayıcısına geçmektir. Bu yöntem herhangi bir uygulama gerektirmez, ancak bu ayar yalnızca işletim sisteminin bu sürümüyle birlikte sunulduğu için yalnızca Android 9 Pie ve sonraki sürümleri çalıştıran Android akıllı telefonlarda çalışır.

Android reklamlarını uygulamalarla engelleyin

Ne yazık ki, Google yönergelerini ihlal ettikleri için Google Play Store’da sizin için reklamları engelleyen uygulamalar bulamayacaksınız. Ancak bunun için APK dosyalarını internetten indirebilir ve akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bunu daha önce hiç yapmadıysanız, bu işlemi açıklayan gönderimizi okuyun.

Burada kullanmanız için iki uygulamamız var: AdGuard ve DNS66. Bunlar, reklamları engellemede oldukça güvenilirdir.

AdGuard veya DNS66 gibi uygulamalar aslında oldukça basit çalışır. İnternet trafiğinizin yönlendirildiği bir VPN oluştururlar. Bu, eriştiğiniz her web sitesinin önce VPN üzerinden geçtiği anlamına gelir. Reklamın sunucu verileri daha sonra filtrelenir ve bastırılır. Sonuç olarak, artık herhangi bir reklam görmeyeceksiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 26 Haziran 2023 08:09 Pop-up’lar ve diğer reklamlar her zaman can sıkıcıdır. Android akıllı telefonunuzun nasıl reklamsız hale geldiğini açıklıyoruz. Reklamcılık Her seferinde oluyor: İnternette geziniyorsunuz ve yanlışlıkla bir reklama dokunuyorsunuz ve anında bir pop-up açılıyor. Her zaman can sıkıcıdır, ancak önlenebilir. Çünkü bu tür reklamları engellemek için kullanabileceğiniz bazı ücretsiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir