Sekmeleri geri yükle – bu şekilde çalışır

Kapatmak istemediğiniz bir veya daha fazla sekmeyi yanlışlıkla kapatmanız korkutucu olabilir. Bazen bulunduğunuz web sitesinin adının ne olduğundan bile emin olamayabilirsiniz. Neyse ki Chrome’un kapalı sekmelerinizi geri yükleme seçeneği var. Bunun tam olarak nasıl çalıştığını burada açıklayacağız.

Reklamcılık

Kapatmak istemediğiniz bir sekmeyi yanlışlıkla kapatırsanız, klavye kısayoluyla hızlı bir şekilde geri yükleyebilirsiniz. Düğmelere basın [Strg] + [Umschalt] + [T], Windows veya Linux PC’de. Mac’te klavye kısayoluna basın [Cmd] + [Umschalt] + [T]. Son kapatılan sekme daha sonra otomatik olarak açılacaktır.

Klavye kısayolu yerine tarayıcınızdaki kısayolu da kullanabilirsiniz. Sağ fare tuşu Sekmelerin yanındaki boş alana tıklayın. Daha sonra orada bir bilgi kutusu açılacaktır. Buraya tıklayın”Kapatılan sekmeyi yeniden aç“.

Tuş kombinasyonunu kullanarak geri yükleme işlemi işe yaramazsa veya uzun zaman önce kapattığınız bir sekmeyi açmak istiyorsanız menüyü kullanarak da sekmeyi geri yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için Chrome’da buna tıklayın Üç noktalı menü. Sonra şuraya git “Kurs“. En son kapattığınız pencereler artık burada görüntülenecektir. Kapatılan sekmelerin üzerindeki ” işaretine tekrar tıklarsanızKurs” Tıkladığınızda tüm geçmişiniz açılır ve geri yüklemek istediğiniz belirli bir sekmeyi aramanıza olanak tanır.

Yalnızca tek bir sekmeyi değil, tarayıcının tamamını yanlışlıkla kapattıysanız, tarayıcı oturumunu tüm sekmeler kapalıyken geri yükleyebilirsiniz. Açık Bunu yapmak için tekrar Chrome’a ​​gidin ve sağ üstteki simgesine tıklayın. Üç noktalı menü. Sonra şuraya git “Kurs“. Şimdi göreceksin”yeni açılan sekmeler“Birkaç sekme içeren bir klasör görünecektir. Üzerine tıklayın ve ardından “Pencereleri geri yükle“.


(emzy)

Haberin Sonu

Chrome: Sekmeleri geri yükle – bu şekilde çalışır Kapatmak istemediğiniz bir veya daha fazla sekmeyi yanlışlıkla kapatmanız korkutucu olabilir. Bazen bulunduğunuz web sitesinin adının ne olduğundan bile emin olamayabilirsiniz. Neyse ki Chrome’un kapalı sekmelerinizi geri yükleme seçeneği var. Bunun tam olarak nasıl çalıştığını burada açıklayacağız. Reklamcılık Chrome sekmelerini klavye kısayoluyla geri yükleyin Kapatmak istemediğiniz bir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir