sesi ayarlayın – bu şekilde çalışır – Blog

Bazen karşınızdakini anlamazsınız, bazen karşınızdakini çok yüksek sesle duyarsınız. Veya iş arkadaşlarınız sizi doğru ses seviyesinde duymuyor. Bir toplantı sırasında bunu önlemek için, Zoom ses ayarlarında ses seviyesini doğru ayarlamanız gerekir. Size nasıl olduğunu göstereceğiz.

Yakınlaştır: Hoparlör sesini ayarlayın

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Yakınlaştır: Mikrofon sesini ayarlayın

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Hızlı kılavuz: Hoparlör sesini ayarlayın

  1. Öncelikle Zoom’a giriş yapın. Sonra tıklayın profil ve sonra “Fikirler“.
  2. Şimdi tıklayın “Ses“. Altından seçin “konuşmacı” sesini ayarlamak istediğiniz cihazı kapatın.
  3. Sonra şuraya git “ses testi“. Çalmakta olan sese bağlı olarak kontrol ünitesinde ses seviyesini değiştirebilirsiniz. Yaptığınız ayarlar otomatik olarak kaydedilir.

Hızlı kılavuz: Mikrofon sesini ayarlayın

  1. Profilinize tıklayın ve ardından “Fikirler“.
  2. Ardından sol sütundaki ” seçeneğine gidin.Ses“. Lütfen bir seçim yapın senin mikrofonun ve ardından “mikrofon testi“.
  3. Şimdi aynı alanda görünüyor “Kayıt“. Birkaç kelime söyleyin ve ” öğesine dokunarak kaydı sonlandırın.Kayıt” tıklamak.
  4. Sonra şuraya git “OynamakKaydınızı dinlemek için “. Gerekirse, ” altındaki kaydırıcıyı kullanarak mikrofonunuzun sesini ayarlayabilirsiniz.mikrofon” ayarlamak.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Bazen karşınızdakini anlamazsınız, bazen karşınızdakini çok yüksek sesle duyarsınız. Veya iş arkadaşlarınız sizi doğru ses seviyesinde duymuyor. Bir toplantı sırasında bunu önlemek için, Zoom ses ayarlarında ses seviyesini doğru ayarlamanız gerekir. Size nasıl olduğunu göstereceğiz. Yakınlaştır: Hoparlör sesini ayarlayın Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin. 1. adım: Yakınlaştırma uygulamasında oturum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir