Silinen Kişileri Kurtar – Blog

Telefon numaraları aracılığıyla, diğer kullanıcıları WhatsApp’taki sohbet listenize otomatik olarak ekler ve sizinle istediğiniz gibi iletişim kurabilirsiniz. Bu nedenle, kişilerinizi kaybetmek ölümcüldür.

Google Kişiler Uygulamasını Kullanarak Silinen Kişileri Kurtarın

Silinen kişileri kurtarmanın en iyi ve en kolay yolu Google Kişiler uygulamasını kullanmaktır. Google hizmetlerini kullanan çoğu Android cihazı, kişilerinizi Google hesabınızla senkronize eder. Kişilerinizi kaybetmeden başka bir Android cihaza nasıl geçebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Ayrıca, silinen kişiler doğrudan cihazdan kaldırılmaz. Bunun yerine, 30 gün içinde geri yükleyebileceğiniz bir çöp kutusunda saklanırlar. Tabii ki, bu yöntem yalnızca, kişileri silmeden önce zaten Google Kişiler uygulamasını kullanıyorsanız ve kişileriniz burada depolanmışsa işe yarar.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Silinen WhatsApp kişilerini sohbet yedeğinden kurtarın

WhatsApp, verilerinizi yedeklemeyi kolaylaştıran yerleşik bir yedekleme özelliği sunar. Manuel bir yedekleme oluşturabilir veya Google Drive ya da iCloud’a otomatik bir yedekleme ayarlayabilirsiniz. Ancak, yedeği geri yüklemenin mevcut verilerin üzerine yazılacağını ve geri yüklemeden önce yedeği önizlemenin bir yolu olmadığını unutmayın.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Geri yükledikten sonra kişi görüntülenmiyor

Silinen kişileri kurtardıktan sonra bile WhatsApp’taki kişi listeniz eksikse, atabileceğiniz birkaç ek adım vardır. Kişiler WhatsApp’ta görünmüyorsa yapabilecekleriniz aşağıda açıklanmıştır. Tek tek kişiler için senkronizasyonu engelliyor olabilir veya WhatsApp kişi listenizi yenilemeniz gerekebilir.

Hızlı Kılavuz: Kişileri Google Kişiler Uygulamasından Kurtarın

  1. Google kişiler uygulaması ve orada ” üzerine dokununDüzelt ve yönet“.
  2. Sonra şuraya git “atık kağıt kutusu“.
  3. Şimdi buradan birini seçin Temas etmek geri yüklemek istediğiniz
  4. Ardından ” üzerine dokununEski haline getirmek“.

Hızlı Kılavuz: Kişileri Yedeklemeden Geri Yükleme

  1. Akıllı telefonunuzda WhatsApp’ı açın. birde android cihaz sonra buna dokunun Üç öğe menüsü sağ üst köşede ve ardından “Fikirler“. birine iPhone ayarlara gitmek için, sadece üzerine dokunun dişli simgesi sağ alt.
  2. Ardından seçenekleri tek tek seçin”sohbet” Ve “Sohbet yedeği” dışında.
  3. Şimdi kontrol edin destek olmak gecerli. Evet ise, o zaman kaldır Akıllı telefonunuzdan WhatsApp ve yüklemek Play Store veya App Store’dan uygulamayı tekrar yükleyin.
  4. Başarılı kurulumdan sonra, WhatsApp’ı açın ve ardından ekrandaki talimatları izleyin. Telefon numaranızı doğruladıktan sonra, akıllı telefonunuzda bir yedek arayacaktır. Ardından ” öğesine dokunun.Eski haline getirmek“.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 3 Nis 2023, 11:38 WhatsApp kişilerinizi yanlışlıkla mı sildiniz? Bunları nasıl geri yükleyeceğinizi size göstereceğiz. Reklamcılık Telefon numaraları aracılığıyla, diğer kullanıcıları WhatsApp’taki sohbet listenize otomatik olarak ekler ve sizinle istediğiniz gibi iletişim kurabilirsiniz. Bu nedenle, kişilerinizi kaybetmek ölümcüldür. Google Kişiler Uygulamasını Kullanarak Silinen Kişileri Kurtarın Silinen kişileri kurtarmanın en iyi ve…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir