Skype ücretsiz mi? – Blog

Resim: Denys Prykhodov/Shutterstock.com

Skype, yıllardır en iyi bilinen ve en popüler video konferans araçlarından biri olmuştur. Yazımızda hangi Skype işlevlerinin ücretli, hangilerinin ücretsiz olarak kullanılabileceğini açıklıyoruz.

Bu, Skype’ta ücretsizdir – ve bu değildir

Bir Skype hesabı oluşturmak temel olarak ücretsizdir. Tek ihtiyacınız olan bir Microsoft hesabı. Bunu ücretsiz olarak da oluşturabilirsiniz. Ardından Skype’ta görüntülü aramalar başlatabilir, Messenger’ı kullanabilir ve diğer Skype kullanıcılarıyla sohbet edebilirsiniz. Ayrıca video konferanslar sırasında (maksimum 50 kişiye kadar) dosya paylaşabilir ve ekranınızı paylaşabilirsiniz. Görüntülü görüşme için herhangi bir süre sınırlaması yoktur. Ücretsiz video konferansları da kaydedebilirsiniz. Katılımcılar daha sonra 30 gün boyunca kayda erişebilir. Diğer Skype kullanıcılarıyla telefon görüşmesi de ücretsizdir, çünkü bu aramalar İnternet üzerinden yapılır. Bu çevrimiçi görüşmeleri 100 kişiye kadar ücretsiz olarak başlatabilirsiniz.

Ancak Skype, cep telefonlarını ve sabit hatlı telefonları arama seçeneği de sunar. Bunun için Skype Kredisine ihtiyacınız var. Konferanslara telefonla bağlanılması da yalnızca ücretli Skype kredisi ile mümkündür. Bunun maliyeti ülkeye ve bölgeye göre değişir. Skype kredinize ekleyebileceğiniz miktar değişiklik gösterir. Bunu akıllı telefon uygulamasında mı yoksa web sürümünde mi rezerve ettiğinize bağlı olarak, küçük fiyat farklılıkları olabilir. Skype kredisini bir kez doldurabilir veya bir abonelik alabilirsiniz. Krediniz, 2€’luk bir değerin altına düştüğü anda otomatik olarak yeniden yüklenecektir. Kredinizin yeniden yükleneceği tutarı önceden seçebilirsiniz.

“Skype Kurumsal” seçeneği de ücrete tabidir. Skype Kurumsal, şirketler ve kuruluşlar için tasarlanmıştır. Maliyet, kullanıcı sayısına ve ihtiyacınız olan özelliklere bağlıdır. Ancak, bu seçenek artık Microsoft Teams altında çalışıyor.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Ellen Marie Zylinski de 31 Mart 2023, 13:58 Skype’ta hangi işlevleri ücretsiz olarak kullanabileceğinizi ve hangileri için ödeme yapmanız gerektiğini açıklayacağız. Resim: Denys Prykhodov/Shutterstock.com Reklamcılık Skype, yıllardır en iyi bilinen ve en popüler video konferans araçlarından biri olmuştur. Yazımızda hangi Skype işlevlerinin ücretli, hangilerinin ücretsiz olarak kullanılabileceğini açıklıyoruz. Bu, Skype’ta ücretsizdir – ve bu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir