Skype’ta grup araması oluşturma | sıcak çevrimiçi – Blog

Skype, aynı anda birden fazla kişiyle konuşmak için mükemmeldir. Adım adım kılavuzumuzda, çok fazla çaba harcamadan birden fazla katılımcıyla nasıl grup görüşmesi oluşturabileceğinizi göstereceğiz.

Reklamcılık

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Sol üst bölmede “Yeni sohbet” ve ardından ” seçeneğini seçinYeni grup sohbeti” dışında.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

Reklamcılık

1. adım:

Seçin Temas etmek veya bir kişiyi arayın. Daha sonra sağ üstteki simgeye tıklayınGrup oluştur” (artı işaretli gölgeli kişi). Skype, En son sürüm artık olasılık yok boş grup daha sonra kişi oluşturup eklemek için.

1. adım:

Skype’ta soldaki “Toplantı“.

Gruba sağ tıklayın ve ardından “grubu yönet“. Artık çeşitli seçenekleri özelleştirebilirsiniz.

Bir uyarı: Bir grubu yönetmek için grubu oluşturmuş olmanız gerekir. Çünkü ayarları yalnızca grubu oluşturan kişi değiştirebilir.

  • Grup adını değiştirin: Sağ üst köşedeki kalem simgesine tıklayın. Artık grubunuzun adını özelleştirebilirsiniz.
  • linki paylaş: Bazen insanların, kişi listenizde bile bulunmayan bir gruba katılmasını istersiniz. “Gruba katılmak için bağlantıyı paylaş” seçeneğiyle doğrudan bağlantı yoluyla grup daveti gönderebilirsiniz.
  • Aramayı planlayın: Bu düğme grup çağrınız için bir zaman ayarlamanıza olanak tanır. Bu, örneğin çalışma grubunuzun sabit toplantı saatleri varsa yararlı olabilir. Planlanan aramaya doğrudan bir ad da verebilirsiniz. Alternatif olarak, grup sohbetinin sağ alt kısmındaki üç noktaya tıklayarak da bir arama planlayabilirsiniz ve ardından “çağrı planlamak” seçmek.
  • Daha fazla fonksiyon: Az önce bahsedilen işlevler en önemlileridir. Ancak başka ayarlar da var. Örneğin, kişileri veya botları doğrudan gruba ekleyebilirsiniz.
  1. Sol üst köşeye tıklayın”Yeni sohbet” ve açılır menüden seçim yapın “Yeni grup sohbeti” dışında.
  2. Gruba bir ad verin ve ardından sağ oka tıklayın.
  3. İstediğiniz kadar kişi ekleyin ve ardından “Hazır“. Artık başarılı bir şekilde grup sohbeti oluşturdunuz. Grup araması yapmak için sağ üstteki telefon simgesini kullanabilirsiniz.
  1. birini ara Temas etmek Açık. Daha sonra sağ üst köşeye tıklayın”Grup oluştur” (artı işaretli gölgeli kişi).
  2. Şimdi içinde bulunduğunuz bir pencere açılacaktır. Katılımcı gruba ekleyin. Burayı seçin herhangi bir sayıda insan senden senin grup görüşmesi Sahip olmak istemek. Bu katılımcılar kişi olabilir veya kişileri arayabilirsiniz. Etiketlenen kişiler bir yeşil kene adının yanında. Seçimden memnunsanız “Grup oluştur“.
  3. Şimdi onları gör hazır grup. Sağ üstteki buna tıklayın telefon simgesi-e grup görüşmesi başlamak.


(como)

Haberin Sonu

Skype’ta grup araması oluşturma Skype, aynı anda birden fazla kişiyle konuşmak için mükemmeldir. Adım adım kılavuzumuzda, çok fazla çaba harcamadan birden fazla katılımcıyla nasıl grup görüşmesi oluşturabileceğinizi göstereceğiz. Reklamcılık Skype’ta grup oluşturma Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın. Resim 1 itibaren 4 1. adım:Sol üst bölmede “Yeni sohbet” ve ardından…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir