Steam ücretsiz mi? | çevrimiçi

Steam, bilgisayar oyunları, yazılımlar, filmler ve diziler için bir dağıtım platformudur. Milyonlarca oyuncu ve kullanıcı her gün Steam kullanıyor. Platformun popülaritesine rağmen birçok kişi hala şu soruyu soruyor: Steam ücretsiz mi? Bu soruyu burada sizin için cevaplıyoruz.

Reklamcılık

Steam’in ücretsiz mi yoksa ücretli mi olduğu sorusuna gelince şunu söyleyebilirsiniz: her ikisi de. Arkadaşlarla sohbet etmek gibi Steam hesabı oluşturmak da başlangıçta ücretsizdir. Ayrıca Steam yazılımını hiçbir ek ücret ödemeden yükleyebilirsiniz.

Ayrıca oynayabileceğiniz çok çeşitli oyunlar bulacaksınız. Ayrıca bazı ücretsiz oyunlar da var. Ayrıca Steam kitaplığınıza Steam dışı oyunları da ekleme seçeneğiniz vardır. Bu, daha önce satın almanız veya yüklemeniz gerekmeyen oyunları Steam’de oynamanıza olanak tanır.

Ancak bazı oyunları yalnızca önceden satın alırsanız oynayabilirsiniz. Fiyatlar birkaç avrodan tam fiyatlı ürünlere kadar büyük farklılıklar gösteriyor. Yalnızca satın alma işleminden sonra oyunların kilidi Steam kütüphanenizde açılacaktır. Steam ayrıca “Steam Erken Erişim” seçeneğini de sunuyor, böylece bazı yeni oyunları resmi çıkıştan önce oynayabilirsiniz.

Oyun içi satın alımlarla, oyunda daha hızlı veya daha iyi ilerlemek için oyun için sanal öğeler, dış görünümler veya diğer genişletmeleri satın alabilirsiniz. Aksi takdirde Steam, yine ücrete tabi olan birçok atölye ve abonelik sunmaktadır. Diğer birçok oyun sağlayıcısında olduğu gibi Steam’de de kredi yüklemesi yapabilirsiniz.

Genel olarak ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bazı işlevler ve oyunlar bulunmaktadır. Platformda ne istediğinize bağlı olarak hiç para harcamanıza bile gerek kalmayabilir.


(emzy)

Haberin Sonu

Steam, bilgisayar oyunları, yazılımlar, filmler ve diziler için bir dağıtım platformudur. Milyonlarca oyuncu ve kullanıcı her gün Steam kullanıyor. Platformun popülaritesine rağmen birçok kişi hala şu soruyu soruyor: Steam ücretsiz mi? Bu soruyu burada sizin için cevaplıyoruz. Reklamcılık Steam ücretsiz mi? Steam’in ücretsiz mi yoksa ücretli mi olduğu sorusuna gelince şunu söyleyebilirsiniz: her ikisi de.…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir