Sürücü harfini değiştirin – işte böyle – Blog

Çoğu zaman sürücüleri amaçlarına göre adlandırmak mantıklıdır. Sürücü harfi de buna göre ayarlanabilir. İlgili seçenek Windows ile birlikte verilen disk yönetiminde bulunabilir.

Reklamcılık

Farklı sürücülerin tanımlama harfleri kolayca görüntülenebilir. Disk Yönetimi değiştirmek. Ancak bazı programların sorunlar sürücü harfini değiştirerek. Ancak bu sorunlar genellikle ilgili programların ayarlarından veya etkilenen programların yeniden yüklenmesiyle çözülebilir.

Adım adım talimatlarımızı, hızlı kılavuzumuzu veya açıklayıcı videomuzu izleyin.

1. adım:

Öncelikle Disk Yönetimi’ni açmanız gerekir. Bunu yapmak için düğmelere basın [Windows] + [R]. Ekranın sol alt kısmında ” başlıklı bir pencere görmelisiniz.Gerçekleştirmek” belirir. Buraya girin diskmgmt.msc ve “‘e tıklayınTAMAM“.
  1. Klavye kısayolunu kullanarak Disk Yönetimi’ni açın [Windows] + [R] basın ve diskmgmt.msc çalıştırma iletişim kutusuna girin ve onaylamak.
  2. Şunu seçin: sağ tıklamayla karşılık gelen sürücü ve ” seçeneğini seçinSürücü harflerini ve yollarını değiştirin…“.
  3. Tıklamak “Değiştirmek” ve birini seç yeni sürücü harfi dışında.
  4. ” ile onaylayınTAMAM” ve uyarı diyaloğunu ” ile yanıtlayınEvet“. Sürücü harfini başarıyla değiştirdiniz.


(durmadan)

Haberin Sonu

Windows: Sürücü harfini değiştirin – işte böyle Çoğu zaman sürücüleri amaçlarına göre adlandırmak mantıklıdır. Sürücü harfi de buna göre ayarlanabilir. İlgili seçenek Windows ile birlikte verilen disk yönetiminde bulunabilir. Reklamcılık Windows’ta sürücü harfi nasıl değiştirilir? Farklı sürücülerin tanımlama harfleri kolayca görüntülenebilir. Disk Yönetimi değiştirmek. Ancak bazı programların sorunlar sürücü harfini değiştirerek. Ancak bu sorunlar genellikle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir