Sürücüleri yedekleyin – nasıl çalışır? – Blog

Aygıt sürücüleri, donanım ve yazılımın birlikte çalışmasına izin verdiği için önemlidir. Bu nedenle, sürücülerinizin her zaman güncel olduğundan emin olmalısınız. Peki ya Windows 10’u veya Windows 11’i yeniden yüklemek isterseniz? Veya bir sürücü güncellemeden sonra artık düzgün çalışmıyorsa? O zaman, geri yükleyebileceğiniz aygıt sürücülerinizin bir yedeğine sahip olmanız mantıklıdır. Ve size nasıl oluşturacağınızı göstereceğiz.

: Aygıt sürücülerinizi buradan nasıl güncelleyeceğinizi öğrenin.

Sürücülerinizi nasıl yedeklersiniz?

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

Yedeklenen sürücüler nasıl geri yüklenir

Windows genellikle yeni sürücüleri otomatik olarak tanır ve yükler. Hatalı bir sürücü güncellemesi yüklendiyse, daha önce yedeklenmiş sürücüleri geri yüklemek için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Hızlı kılavuz: Sürücüleri yedekleyin

  1. Komut istemini yönetici haklarıyla açın. Bunu yapmak için ” yazınkomut” Windows aramasında ve komut istemini yönetici olarak açın.
  2. ” klasörünü oluştursürücü yedeği” içinde C sürücüsü.
  3. Bundan sonra, komutu verin DISM / çevrimiçi / dışa aktarma sürücüsü / hedef: C:driverbackup komut isteminde ve tuşuna basın [Enter].
  4. Son olarak, ” altında olup olmadığını kontrol edin.C:/sürücü yedekleme” Yedek başarıyla oluşturuldu.

Hızlı Kılavuz: Sürücüleri Geri Yükle

  1. Aygıt Yöneticisi Windows arama yoluyla.
  2. Şimdi bunu ara cihaz, hangi sürücülerin yükleneceği. bir tane yap sağ tık üzerinde ve ardından “Sürücüleri güncelle” son.
  3. İkinci seçeneği seçin”Sürücüler için bilgisayarıma gözat“.
  4. Klasörü önceden ayarlanan yedekleme yoluna ayarlayın.
  5. İle “Devam et” sürücü kurtarma işlemini başlatır.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 27 Ocak 2023 08:53 Acil bir durumda yedek almak için sürücülerinizi yedeklemek ister misiniz? Bunun nasıl yapılacağını açıklayacağız. İlan Aygıt sürücüleri, donanım ve yazılımın birlikte çalışmasına izin verdiği için önemlidir. Bu nedenle, sürücülerinizin her zaman güncel olduğundan emin olmalısınız. Peki ya Windows 10’u veya Windows 11’i yeniden yüklemek isterseniz? Veya bir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir