Takipçi uyarısı ayarlayın – bu şekilde çalışır

Twitch’te yayın yapıyorsanız takipçi uyarısı ayarlayabilirsiniz. Bu, akışta yeni takipçilerinizin adlarını gösterecek ve bir ses çalacaktır. Bu şekilde doğrudan bilgilendirilirsiniz ve örneğin yeni takipçilerinize doğrudan teşekkür edebilirsiniz.

Reklamcılık

Twitch hesabınız için bir uyarı ayarlamak istiyorsanız birkaç seçeneğiniz vardır. Uyarıyı Twitch aracılığıyla ayarlayabilir veya harici bir site kullanabilirsiniz. Streamlabs’ın Alertbox’ı harici bir kaynak olarak kullanılabilir. Bu yazımızda ek programlara ihtiyaç duymadan Twitch web sitesi üzerinden nasıl kolayca takipçi uyarısı kurabileceğinizi göstermek istiyoruz.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Twitch’e gidin ve sağ üst köşedeki sizinkine tıklayın Profil fotoğrafı. Ardından ” seçeneğini seçinYaratıcı kontrol paneli” dışında.
  1. Sizinkini arayın Yaratıcı kontrol paneli Açık.
  2. Buraya tıklayın”Uyarılar“ve sonra”ya tıklayınUyarı kutusu oluştur“.
  3. Şimdi bir tane koy isimler ve gerekirse bir tane Tanım uyarı kutusu için. İle “Yaratmak“girişinizi onaylayın.
  4. Daha sonra yeni oluşturulan uyarı kutusundaki ” seçeneğine tıklayınUyarıları düzenle“. Buradan takipçi uyarınızın ayarlarını yapabilirsiniz.
  5. Daha sonra ” kopyalayınTarayıcı kaynak URL’si” yazın ve bunu akış yazılımınıza kaynak olarak ekleyin.


(como)

Haberin Sonu

Twitch’te yayın yapıyorsanız takipçi uyarısı ayarlayabilirsiniz. Bu, akışta yeni takipçilerinizin adlarını gösterecek ve bir ses çalacaktır. Bu şekilde doğrudan bilgilendirilirsiniz ve örneğin yeni takipçilerinize doğrudan teşekkür edebilirsiniz. Reklamcılık Twitch’te takipçi uyarısı nasıl etkinleştirilir Twitch hesabınız için bir uyarı ayarlamak istiyorsanız birkaç seçeneğiniz vardır. Uyarıyı Twitch aracılığıyla ayarlayabilir veya harici bir site kullanabilirsiniz. Streamlabs’ın Alertbox’ı harici…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir