Telegram’ı silin – bu şekilde yapılır – Blog

Telegram, en popüler WhatsApp alternatiflerinden biri çünkü mesajlaşma uygulaması, uçtan uca şifreleme sayesinde kullanıcılara yüksek düzeyde güvenlik sunuyor. Ancak WhatsApp da artık bu yöntemi kullanıyor ve bu nedenle bazı kullanıcılar WhatsApp’a geri dönüyor. Telegram hesabınızı nasıl sileceğinizi size göstereceğiz.

Reklamcılık

Tehlike: Telegram hesabınızı sildikten sonra tüm mesajlar ve kişiler kaybolur ve geri yüklenemez. Ancak kişileriniz oluşturduğunuz gruplarda sohbet etmeye devam edebilir. Ayrıca, silme işleminden sonraki birkaç gün boyunca tekrar hesap oluşturamayacaksınız.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Hesabınıza yalnızca şu adresten erişebilirsiniz: İnternet sitesi Uygulamadan değil Telegram’dan silin. Öyleyse bu bağlantıyı açın: https://my.telegram.org/delete. Alan içerisinde “Telefon numaranTelefon numarası hesabınızı oluşturmak için kullandığınız Daha sonra “düğmesine tıklayınSonraki“.

  1. Bu bağlantıyı tarayıcınızda açın: https://my.telegram.org/delete. Alan içerisinde “Telefon numaranTelefon numarası Telegram’ı kullandığınız ve “Sonraki“.
  2. Şimdi şunu girin Doğrulama kodu Telegram aracılığıyla alacağınız bir tane. Daha sonra “‘ye tıklayınKayıt olmak“.
  3. İstenirse bir tane sağlayın Sebep Hesabınızı silmek için tıklayın ve “Hesabımı sil“.


(işba)

Haberin Sonu

Telegram, en popüler WhatsApp alternatiflerinden biri çünkü mesajlaşma uygulaması, uçtan uca şifreleme sayesinde kullanıcılara yüksek düzeyde güvenlik sunuyor. Ancak WhatsApp da artık bu yöntemi kullanıyor ve bu nedenle bazı kullanıcılar WhatsApp’a geri dönüyor. Telegram hesabınızı nasıl sileceğinizi size göstereceğiz. Reklamcılık Telegram hesabınızı nasıl silebilirsiniz? Tehlike: Telegram hesabınızı sildikten sonra tüm mesajlar ve kişiler kaybolur ve…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir