Thunderbird adres defterini dışa aktarma – nasıl çalışır? – Blog

Bilgisayarınızı yeniden yüklemek, Microsoft Outlook gibi başka bir e-posta programına geçmek veya yalnızca yeni bir e-posta hesabını kişilerinizle doldurmak istiyorsanız, adres defterinizi dışa aktarabilir ve daha sonra Thunderbird’de veya diğer e-postalarda kullanabilirsiniz. -mail Posta programlarını tekrar içe aktarın. İçe aktarma, sizi yeni kişiler oluşturma zahmetinden kurtarır. Bu yazıda, Thunderbird’de adres defterinizi nasıl dışa aktaracağınızı adım adım göstereceğiz.

Adres defterinizi Thunderbird ile nasıl dışa aktarabilirsiniz?

Thunderbird adres defterlerinizi çeşitli biçimlerde dışa aktarabilirsiniz. CSV formatı, çoğu e-posta programı tarafından okunup içe aktarılabildiği için kendini kanıtlamıştır. Aşağıdaki talimatlar, macOS altında yürütmeyi gösterir, ancak prosedür Windows altında da çalışır.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Fark etme: Kişilerinizi zaten bir adres defteri dosyası olarak dışa aktardıysanız, burada size adres defterinizi Thunderbird’e nasıl aktaracağınızı göstereceğiz.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Sağ menü çubuğunda üzerine tıklayın adres defteri simgesi.
  2. Şunu aç üç noktalı menü dışa aktarılacak adres defterinin sağında.
  3. Seçmek “İhracat“.
  4. bir tane ver dosya adları girin ve bunu seçin dosya formatı son. “Virgülle ayrılmış” Thunderbird adres defterini şu şekilde kaydeder: CSV dosyası ve yüksek düzeyde uyumluluk nedeniyle burada önerilir.
  5. Son olarak ” üzerine tıklayınYedeklemek için“.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Thobias Marr de 30 Ocak 2023 12:14 Bu yazıda, kayıtlı adreslerinizi Thunderbird’den nasıl dışa aktaracağınızı göstereceğiz. İlan Bilgisayarınızı yeniden yüklemek, Microsoft Outlook gibi başka bir e-posta programına geçmek veya yalnızca yeni bir e-posta hesabını kişilerinizle doldurmak istiyorsanız, adres defterinizi dışa aktarabilir ve daha sonra Thunderbird’de veya diğer e-postalarda kullanabilirsiniz. -mail Posta programlarını tekrar içe…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir