Thunderbird profilini içe aktarın – nasıl çalışır? – Blog

E-posta istemcisi Thunderbird’ü yeniden yüklerseniz, her şeyi sıfırdan ayarlayabilir veya önceden kaydedilmiş bir profili içe aktarabilirsiniz. Kayıtlı tüm e-posta hesapları otomatik olarak kurulur ve tüm Thunderbird e-postaları ve ayarları yüklenir. Bu size zaman ve iş kazandırır. Bu makale, Thunderbird profillerinin nasıl içe aktarılacağını adım adım açıklamaktadır.

Thunderbird profilleri nasıl içe aktarılır?

Thunderbird’ün entegre içe aktarma aracıyla önceden kaydedilmiş profilleri kolayca yeni bilgisayara aktarabilirsiniz. Bu, Thunderbird’ün Mac ve Windows sürümleriyle sorunsuz çalışır. Bir Thunderbird yedeği oluşturduğunuzda, e-posta adresleri, hesap ayarları ve hesaplar gibi tüm Thunderbird verileri, diske kopyalayabileceğiniz ve ardından yeni bir Thunderbird kurulumunda kullanabileceğiniz bir profil klasörüne yedeklenir. Bu yazıda, profil dosyasını Thunderbird klasörünüze nasıl kaydedeceğinizi göstereceğiz.

İçe aktarmak için adım adım kılavuzumuzu izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu izleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Thunderbird’ü başlatın ve ana sayfada “İçe aktarmak“.
  2. seçeneğini seçin”Dosyadan içe aktar“ve devam et”Daha öte“.
  3. Şimdi tıklayın “Profili yedek kopyadan içe aktar“ve sonra tekrar”Daha öte“.
  4. aç senin eski Thunderbird profili ve içe aktarılacak verileri seçin. Ardından “Daha öte“.
  5. Sonunda git “içe aktarmaya başla” ve içe aktarılan profili uygulamak için içe aktardıktan sonra Thunderbird’ü yeniden başlatın.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Thobias Marr de 13 Mart 2023 12:34 Bu makalede, Thunderbird profilinizin yedek bir kopyasını nasıl alacağınızı öğreneceksiniz. Reklamcılık E-posta istemcisi Thunderbird’ü yeniden yüklerseniz, her şeyi sıfırdan ayarlayabilir veya önceden kaydedilmiş bir profili içe aktarabilirsiniz. Kayıtlı tüm e-posta hesapları otomatik olarak kurulur ve tüm Thunderbird e-postaları ve ayarları yüklenir. Bu size zaman ve iş kazandırır.…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir