TikTok videolarını kaydedin – bu şekilde çalışır

Sosyal medya söz konusu olduğunda TikTok şu anda en popüler uygulamalardan biri. Daha sonra kullanmak üzere kaydetmek istediğiniz komik bir TikTok videosu bulduysanız bunu nasıl yapabileceğinizi açıklayacağız.

Reklamcılık

Videoları indirmek, kullanıcı onu silse veya TikTok sesi kaldırsa bile bir TikTok’a erişmenizi sağlar. Uygulama bunun için doğrudan bir seçenek sunuyor.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

TikTok uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoyu arayın. Ardından ekranın sağ kenarındaki menü çubuğundaki paylaş düğmesine dokunun Ok.

TikTok videolarını çoğu zaman doğrudan uygulamadan indirebilirsiniz. Ancak indirme seçeneği her zaman mevcut değildir ve bu videolar aynı zamanda bir TikTok filigranı ile birlikte gelir. Ayrıca https://snaptik.app/de gibi üçüncü taraf bir web sitesini kullanarak videoları filigran olmadan da kaydedebilirsiniz.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

TikTok uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoyu arayın. Ardından ekranın sağ kenarındaki menü çubuğundaki paylaş düğmesine dokunun Ok.
  1. TikTok uygulamasında istediğiniz videoya gidin.
  2. Daha sonra sağa dokunun simgesinin bulunduğu simge üzerinde Ok.
  3. Ardından ” seçeneğine dokununVideoyu kaydet“.
  4. TikTok henüz gerekli izinleri almamışsa “tıklayabileceğiniz bir mesaj görünecektir”Tam erişime izin ver” öğesine dokunun. Video daha sonra akıllı telefonunuza kaydedilecektir.
  1. TikTok uygulamasında istediğiniz videoyu açın.
  2. Ardından ekranın sağ kenarına dokunun üzerinde Ok simgesi.
  3. Şimdi seçeneği seçin “Bağlantıyı kopyala” dışında.
  4. Ardından tarayıcınızda şu bağlantıyı açın: snaptik.app/de
  5. Kopyaladığınızı buraya yapıştırın TikTok bağlantısı metin alanına dokunun ve ardından “İndirmek“.
  6. Son olarak mavi düğmeye gidin “İndirmek“Videoyu indirmek için.


(işba)

Haberin Sonu

TikTok videolarını kaydedin – bu şekilde çalışır Sosyal medya söz konusu olduğunda TikTok şu anda en popüler uygulamalardan biri. Daha sonra kullanmak üzere kaydetmek istediğiniz komik bir TikTok videosu bulduysanız bunu nasıl yapabileceğinizi açıklayacağız. Reklamcılık TikTok videosunu doğrudan uygulamadan indirin Videoları indirmek, kullanıcı onu silse veya TikTok sesi kaldırsa bile bir TikTok’a erişmenizi sağlar. Uygulama…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir