Tinder çalışmıyor – ne yapmalı? – Blog

Tinder çalışmadığında bunun sebepleri çok farklı olabilir. Bazen teknik sorunlardan, internet bağlantısından ve hatta bazen profilinizdeki ayarlardan kaynaklanır. Size bu hataları ve sorunları nasıl çözeceğinizi göstereceğiz.

Tinder çalışmıyor – bunu yapabilirsiniz

Tinder’ın kendisinde teknik sorunlar varsa, yalnızca tekrar düzeltilene kadar bekleyebilirsiniz. Diğer birçok kullanıcı da Tinder ile sorun yaşıyorsa, Netzwelt, Teknik sorunlar veya Bir sorun mu var? takip etmek. Uzun süre bekledikten sonra bile hatalar çözülmediyse Tinder desteğiyle iletişime geçebilirsiniz. Tinder eşleşmelerinizi görmüyorsanız bu gönderiyi okuyun.

Aksi takdirde, Tinder ile sorun yaşıyorsanız şunları yapabilirsiniz:

İnternet bağlantısını kontrol edin

İnternet bağlantısını kontrol etmek için mobil veri ve Wi-Fi arasında geçiş yapın. Hareket halindeyseniz, bunun yerine tarayıcınızda başka uygulamalar açabilir veya bir web sitesine gidebilirsiniz. Bu da işe yaramazsa, sorun internet bağlantısındadır.

GPS çalışıyor mu?

“Bölgenizde yeni insan yok” görürseniz, GPS ve konum işlevinizi kontrol etmelisiniz. Size diğer kullanıcıları önerebilmek için GPS’in etkinleştirilmesi gerekir. Ancak çoğu zaman, GPS açık değilse uygulama hiç açılamaz.

önbelleği temizle

Bir yazılım hatası varsa, uygulama açılmaz bile. Bu durumda, önbelleği ve dolayısıyla uygulama verilerini silmek yardımcı olabilir. Önbelleği temizlemek için uygun talimatları uygulamanız yeterlidir:

Android akıllı telefonlarda, Tinder uygulamasının önbelleğini özel olarak temizleyebilirsiniz.

Profilinizdeki ayarları kontrol edin

Premium özelliklerin kilidini açtıysanız, gizli modu kullanabilirsiniz. Bu modda profiliniz tamamen gizlenecektir. Yine de diğer kullanıcıları beğenebilirsiniz, ancak yalnızca bu kullanıcılar önerilerinde profilinizi görecektir. Tinder’ı her zamanki gibi kullanmak istiyorsanız Gizli modu kapatın:

Uygulamayı silin ve yeniden yükleyin

Hiçbir şey yardımcı olmazsa, uygulamayı silin ve yeniden yükleyin. Bu, cihazınızdaki ve uygulamadaki en son sürümü bir kez güncellediğiniz anlamına gelir. Olası hatalar bu şekilde düzeltilebilir.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Ellen Marie Zylinski de 12 Mayıs 2023, 11:29 Tinder’ın çalışmamasının birkaç nedeni olabilir. Bu konuda neler yapabileceğinizi açıklıyoruz. Reklamcılık Tinder çalışmadığında bunun sebepleri çok farklı olabilir. Bazen teknik sorunlardan, internet bağlantısından ve hatta bazen profilinizdeki ayarlardan kaynaklanır. Size bu hataları ve sorunları nasıl çözeceğinizi göstereceğiz. Tinder çalışmıyor – bunu yapabilirsiniz Tinder’ın kendisinde teknik sorunlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir