Tinder maçları gitti – nedeni bu – Blog

Bir kişiyle olan sohbetiniz kayboldu veya artık (bazılarını) Tinder maçlarınızı genel olarak görmüyor musunuz? Bu aslında Tinder’da düzenli olarak oluyor ve sıra dışı bir şey değil. Tinder maçlarının artık size gösterilmemesinin çeşitli nedenleri olabilir. Nedenin ne olabileceğini size açıklıyoruz.

Tinder ile ilgili teknik sorun

Tüm eşleşmeleriniz artık görüntülenmiyorsa bunun nedeni Tinder ile ilgili teknik bir sorun olabilir. Uygulamayı yeniden başlatabilir veya oturumu kapatıp tekrar açabilirsiniz. Bu, Tinder ile ilgili geçici bir teknik hataysa daha sonra tekrar deneyin. Eşleşmeleriniz bir süre sonra hala kayıpsa, Tinder desteğiyle de iletişime geçebilirsiniz.

Tinder maçı feshedildi

Artık Tinder eşleşmenizi bulamamanızın nedeni, feshedilmiş bir eşleşme de olabilir. Bu durumda karşınızdaki kişi sizinle arasını bozmuştur. Sohbet ve Tinder profili artık size gösterilmeyecektir. Tinder’dan bir maçın feshedildiğine dair bir bildirim almayacaksınız.

Profil silindi

Tek bir Tinder maçı kaybolduysa, diğer kişi Tinder profilini silmiş olabilir. Bir Tinder kullanıcısı profilini sildiği anda eşleşmeler de kaybolur.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Ellen Marie Zylinski de 5 Mayıs 2023, 11:43 Bir veya daha fazla Tinder eşleşmeniz aniden artık görünmüyor mu? Nedenin ne olabileceğini size açıklıyoruz. Reklamcılık Bir kişiyle olan sohbetiniz kayboldu veya artık (bazılarını) Tinder maçlarınızı genel olarak görmüyor musunuz? Bu aslında Tinder’da düzenli olarak oluyor ve sıra dışı bir şey değil. Tinder maçlarının artık size…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir