Tinder’ı Facebook olmadan mı kullanıyorsunuz? Sorun yok! – Blog

Pek çok bekar, Facebook hesapları aracılığıyla popüler flört uygulaması Tinder’a kaydolur. Kişisel veriler Facebook’tan Tinder’a aktarılır. Ayrıca, Facebook profil fotoğraflarınız otomatik olarak Tinder uygulamasına yüklenir. Özel Facebook profilinizin Tinder’a bağlanmasını istemiyorsanız, size onu nasıl atlayacağınızı göstereceğiz.

Telefon numarası ile kayıt

Bir süredir Tinder’a telefon numarasıyla da kayıt olabilirsiniz. Ancak, kayıt işlemi Facebook aracı “Hesap Kiti” aracılığıyla kontrol edildiğinden, Facebook olmadan tamamen mümkün değildir. Böylece en azından telefon numaranız Facebook tarafından kaydedilecektir. Aşağıda size bir telefon numarasıyla Tinder’a nasıl kaydolacağınızı göstereceğiz. Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Tinder’a kaydolurken “Google’a kaydolun“veya seçenek”Telefon numarası ile kaydolunbitti.
  2. senin ver telefon numarası veya Google hesabınız.
  3. SMS ile bir tane alacaksınız giriş kodu. Bunu Tinder uygulamasına girin. Daha sonra Tinder’a giriş yaptınız. Artık kendi profil fotoğraflarınızı Facebook’tan bağımsız olarak Tinder uygulamasına yükleyebilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Anna Kalinowsky de 23 Aralık 2022 10:19 Tinder, Almanya’daki en popüler flört uygulamalarından biridir. İşte Facebook olmadan Tinder’a nasıl kaydolacağınız. İlan Pek çok bekar, Facebook hesapları aracılığıyla popüler flört uygulaması Tinder’a kaydolur. Kişisel veriler Facebook’tan Tinder’a aktarılır. Ayrıca, Facebook profil fotoğraflarınız otomatik olarak Tinder uygulamasına yüklenir. Özel Facebook profilinizin Tinder’a bağlanmasını istemiyorsanız, size onu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir