Tirelemeyi etkinleştirin – bu mümkün mü?

Bazı belgelerde gerekçe ve tireleme zorunludur ancak ne yazık ki Google Dokümanlar’da buna karşılık gelen bir işlev yoktur. Sonuç olarak, gerekçeli cümledeki kelimeler bazen birbirinden oldukça uzaklara dağılır. Ancak yine de belgenize tireleme uygulamanıza olanak tanıyan bir numara var. Ancak Word veya OpenOffice gibi başka bir kelime işlem programına ihtiyacınız olacak. Bunun nasıl çalıştığını burada size açıklayacağız.

Reklamcılık

1. adım:

Öncelikle Google Dokümanlar’da bir belge oluşturun ve yazarken başlangıçta var olmayan tirelemeyi göz ardı edin. İşiniz bittiğinde ve belgenizde eksik olan tek şey tireleme olduğunda “sekmesine tıklayın”dosya“ve sonra”ya tıklayınİndirmek“. Artık dosyayı hangi dosya biçiminde indirmek istediğinizi seçebilirsiniz. Bunu seçin docx formatıdaha sonra dosyayı Word’de düzenlemek istiyorsanız ve bunu farklı formatLibreOffice veya OpenOffice’de çalışmaya devam etmek istiyorsanız. Örnek olarak Word ile devam edeceğiz.


(emzy)

Haberin Sonu

Bazı belgelerde gerekçe ve tireleme zorunludur ancak ne yazık ki Google Dokümanlar’da buna karşılık gelen bir işlev yoktur. Sonuç olarak, gerekçeli cümledeki kelimeler bazen birbirinden oldukça uzaklara dağılır. Ancak yine de belgenize tireleme uygulamanıza olanak tanıyan bir numara var. Ancak Word veya OpenOffice gibi başka bir kelime işlem programına ihtiyacınız olacak. Bunun nasıl çalıştığını burada…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir