Tor Tarayıcıyı kaldırın – işte nasıl yapılacağı – Blog

Tor, “The Onion Router”ın kısaltmasıdır ve temel amacı çevrimiçi gizlilik araçlarının araştırılması ve geliştirilmesi olan, kar amacı gütmeyen bir kuruluşu temsil eder. Tor ağı, trafiğinizi çeşitli Tor sunucuları üzerinden yönlendirerek ve takip edilemeyecek şekilde şifreleyerek kimliğinizi gizler. Bu ağa erişmek için Tor Tarayıcıyı indirip kullanmanız yeterlidir. Bu çok kolaydır; tıpkı onu kaldırmak gibi.

Reklamcılık

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Tarayıcıyı yüklerken hayır Girişi kaldır yarattı. O da dalmıyor Kontrol Paneli yüklü programlar arasında. Yani tarayıcıyı onun aracılığıyla kaldıramazsınız. Bunun yerine yapmalısın Dosya konumu anlamak. Bunu yapmak için klavye kısayolunu kullanarak Windows Gezgini’ni açın [Windows] + [E].
  1. Klavye kısayolunu kullanarak Windows Gezgini’ni açın [Windows] + [E].
  2. Soldaki ” konumuna geçinBu bilgisayar“ve ardından Arama çubuğu sağ üst. Vermek Tor tarayıcısı ve aramanın tamamlanmasını bekleyin.
  3. O zaman bir tane yap Sağ tık “klasöründeTor tarayıcısı” ve seç “Silmek“.


(işba)

Haberin Sonu

Tor, “The Onion Router”ın kısaltmasıdır ve temel amacı çevrimiçi gizlilik araçlarının araştırılması ve geliştirilmesi olan, kar amacı gütmeyen bir kuruluşu temsil eder. Tor ağı, trafiğinizi çeşitli Tor sunucuları üzerinden yönlendirerek ve takip edilemeyecek şekilde şifreleyerek kimliğinizi gizler. Bu ağa erişmek için Tor Tarayıcıyı indirip kullanmanız yeterlidir. Bu çok kolaydır; tıpkı onu kaldırmak gibi. Reklamcılık Tor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir