Twitch’te bir bağış butonu oluşturun – bu şekilde çalışır

Bir yayıncı olarak Twitch’te para kazanmak için çeşitli seçenekleriniz var. Hayranlarınız kanalınıza abone olabilir veya size Twitch Bitleri gönderebilir. Ayrıca bağış butonunu kullanarak doğrudan para toplayabilirsiniz. Bağış almak için hangi seçeneklere sahip olduğunuzu bu makaleden öğrenebilirsiniz.

Reklamcılık

Çoğu durumda Twitch bağışları için PayPal kullanılır. Daha sonra bağışlanan miktarı eksi %2,9 ve 30 sent ücretle alacaksınız. Ancak bağış alabileceğiniz başka sağlayıcılar da var; örneğin Streamelements veya Streamlabs. Aksi takdirde Patreon veya Ko-Fi gibi sitelere bağlantılar da mümkündür. Bağış butonunu kullanarak bu farklı sayfaları profilinize ekleyebilirsiniz. Bu düğme daha sonra her zaman profilinizde görüntülenecek, böylece özellikle yayın sırasında izleyicileriniz tarafından görülebilecek.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

Bir uyarı: Bağışlar da dahil olmak üzere Twitch’ten elde edilen tüm gelirler vergiye tabidir!

1. adım:

Öncelikle kanalınıza gidin. Bunu yapmak için sağ üstteki simgesine tıklayın Profil fotoğrafı ve sonra seninki isimler.
  1. Profilinize gidin ve sekmeye gidin “bilgi” Açık.
  2. Şimdi sol alttaki “seçeneğini tıklayınPaneli düzenle“.
  3. Artık burada bağışlar için bir panel oluşturabilirsiniz. Ya şu başlığı verin”Bağış yapmak” ve ardından PayPal bağlantınızı Markdown formatıyla yerleştirin [hinterlegtes Wort, das auf den Link führt](bağlantı) Veya bağış sayfanıza maksimum 320×200 piksel boyutunda bir görsel ekleyip görsel bağlantısı yerleştirebilirsiniz.


(como)

Haberin Sonu

Bir yayıncı olarak Twitch’te para kazanmak için çeşitli seçenekleriniz var. Hayranlarınız kanalınıza abone olabilir veya size Twitch Bitleri gönderebilir. Ayrıca bağış butonunu kullanarak doğrudan para toplayabilirsiniz. Bağış almak için hangi seçeneklere sahip olduğunuzu bu makaleden öğrenebilirsiniz. Reklamcılık Twitch’te nasıl bağış butonu kurabilirim? Çoğu durumda Twitch bağışları için PayPal kullanılır. Daha sonra bağışlanan miktarı eksi %2,9…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir