Uygulama güncellemelerini geri alın – işte nasıl yapılacağı – Blog

Bir uygulamanın en son sürümünü beğenmediyseniz veya sorun yaşıyorsanız güncellemeleri kaldırmayı deneyebilirsiniz. Bu, uygulamaları fabrika ayarlarına sıfırlar ve ayrıca tüm verileri siler. Maalesef iPhone’larda uygulama güncellemelerini geri almak artık mümkün değil.

Reklamcılık

Bir uyarı: Ancak, bir uygulamanın güncellemesi tamamen uygulamanın yerini aldığından, tüm uygulamaların güncellemelerinin kaldırılamayacağını lütfen unutmayın. Yani sisteminiz bir uygulamanın önceki sürümlerini içermez, yalnızca güncel sürümünü içerir. Çoğu durumda, kamera uygulaması, tarayıcı ve hatta Facebook gibi Android uygulamalarındaki güncellemeleri yalnızca bu uygulamalar Android sistemine entegre edilmişse kaldırabilirsiniz. Bunun nedeni, bu uygulamaların tamamen kaldırılamaması ve sisteminizin, akıllı telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırladığınızda kullanılacak bir sürümü içermesidir. Normal uygulamaları Play Store’dan tamamen kaldırabilir ve ardından bir APK dosyası kullanarak eski bir sürümü yükleyebilirsiniz. Burada size akıllı telefonunuza bir APK dosyasını nasıl yükleyebileceğinizi göstereceğiz.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Ayarlar akıllı telefonunuz ve girişe dokunun “Uygulamalar“.
  1. Akıllı telefon ayarlarıseçmek “Uygulamalar” ve ardından “Tüm uygulamaları gör”e dokunun.
  2. Daha sonra bir uygulama seçin ve ona dokunun Üç noktalı menü sağ üst.
  3. Ardından “üzerine dokununGüncellemeleri kaldır“.
  4. ” ile onaylayınTAMAM” ve sonra birini arayın APK dosyası Uygulamanın İnternet’teki eski bir sürümü. APK dosyalarının nasıl kurulacağını burada açıklayacağız.


(işba)

Haberin Sonu

Bir uygulamanın en son sürümünü beğenmediyseniz veya sorun yaşıyorsanız güncellemeleri kaldırmayı deneyebilirsiniz. Bu, uygulamaları fabrika ayarlarına sıfırlar ve ayrıca tüm verileri siler. Maalesef iPhone’larda uygulama güncellemelerini geri almak artık mümkün değil. Reklamcılık Android telefonlarda uygulama güncellemelerini geri alma Bir uyarı: Ancak, bir uygulamanın güncellemesi tamamen uygulamanın yerini aldığından, tüm uygulamaların güncellemelerinin kaldırılamayacağını lütfen unutmayın. Yani…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir