WhatsApp kişisi silinemez – ne yapmalı? – Blog

Bazen WhatsApp’ta bir kişiyi silmek işe yaramaz. Ya kişi silindikten sonra Messenger’da görünmeye devam eder ya da en baştan silinemez. Yine de temastan nasıl kurtulabileceğinizi umarız size göstereceğiz.

Bir WhatsApp kişisi silinemezse bunu yapabilirsiniz.

WhatsApp’taki kişileri silmek için, onları telefonunuzun telefon defterinden kaldırabilirsiniz. WhatsApp kişilerini tam olarak nasıl sileceğinizi buradan okuyabilirsiniz. Ancak, bu işe yaramazsa, sonunda kişilerden kurtulmak için aşağıdaki ipuçlarını deneyebilirsiniz.

  • Android çözümü: kişileri çözün

Önceden, kişilerinizi yalnızca SIM kartta saklayabiliyordunuz. Ancak bu arada mobil bellekte, harici bir kartta, bulut hizmetlerinde veya WhatsApp gibi uygulamalarda da bu mümkün. Ancak bu, bazen belirli bir numarayı telefon defterinden silmenizin engellenebileceği anlamına gelir. Bunun nedeni, adın veya numaranın birden fazla dizinde bulunması ve birbiriyle bağlantılı olmasıdır. Ama onları çözebilirsin.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

  • WhatsApp kişi listesini güncelle

Hala WhatsApp’ta silinen kişileri görebiliyorsanız, kişi listesini yenilemek yardımcı olabilir:

Ayrıca her zaman akıllı telefonunuzda WhatsApp’ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olmalısınız. Bu, yalnızca güvenlik açıklarının kapatılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda uygulamanın düzgün çalışmasını ve en son WhatsApp ayarlarına erişmenizi sağlar. Bu nedenle, yeni bir WhatsApp güncellemesi olup olmadığını görmek için Play Store veya App Store’u kontrol edin. Gerekirse bunu yükleyin ve ardından uygulamayı yeniden başlatın. Ardından, daha önce silinemeyen kişinin WhatsApp’taki kişi listenizde hâlâ görünüp görünmediğine bakın.

Hızlı kılavuz: kişileri dağıtın

  1. Şu yöne rotayı ayarla kişi listesi akıllı telefonunuzda ve seçin Temas etmek WhatsApp’tan kaldırmak istediğiniz
  2. O zaman şunu aç Üç öğe menüsü sağ üst ve ardından “Bağlı kişileri göster” dışında.
  3. Ardından ” üzerine dokununbağlantıyı sil” Ve onaylamak noktaya tekrar dokunarak

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 13 Mart 2023, 10:22 Bir WhatsApp kişisini silmek istiyorsunuz, ancak kişi WhatsApp’ta görünmeye devam ediyor mu? Yine de ondan nasıl kurtulacağımızı açıklıyoruz. Reklamcılık Bazen WhatsApp’ta bir kişiyi silmek işe yaramaz. Ya kişi silindikten sonra Messenger’da görünmeye devam eder ya da en baştan silinemez. Yine de temastan nasıl kurtulabileceğinizi umarız size göstereceğiz.…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir