Windows 10: Bluetooth’u etkinleştirin – Blog

Bluetooth ile farklı cihazlar birbirine kolayca bağlanabilir ve veri alışverişi tamamen karmaşık değildir. Windows 10’da Bluetooth’u yalnızca birkaç tıklamayla açabilirsiniz. Size nasıl çalıştığını gösteriyoruz.

Windows 10’da Bluetooth’u etkinleştirin

Etkinleştirme, Windows 10’da hızlı bir şekilde yapılır. Bunun için aşağıya tıklayın görev çubuğunda üzerinde Bilgi Merkezi (konuşma balonu) ve “Bluetooth” bir tıklama ile. Etkinleştirildiğinde, alan mavi görünür.

Bir uyarı: Bilgisayarınızda yerleşik bir Bluetooth modülü yoksa işlem merkezinde ilgili alan görüntülenmez. Ancak PC’nizi, örneğin USB portuna taktığınız bir Bluetooth adaptörü ile yükseltebilirsiniz.

Diğer Bluetooth ayarları

Bir uyarı: Bluetooth ayarlarını bu şekilde görmüyorsanız bilgisayarınızda Bluetooth olmayabilir. Ardından, cihazınızı Bluetooth özellikli hale getirmek için bir Bluetooth adaptörünü güçlendirebilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Catherine Witte de 22 Haz 2023, 11:16 am Bilgisayarınızda Bluetooth’u etkinleştirmek istiyor ancak işlevin nerede gizli olduğunu bilmiyor musunuz? Rehberimizi takip etmeniz yeterli: Reklamcılık Bluetooth ile farklı cihazlar birbirine kolayca bağlanabilir ve veri alışverişi tamamen karmaşık değildir. Windows 10’da Bluetooth’u yalnızca birkaç tıklamayla açabilirsiniz. Size nasıl çalıştığını gösteriyoruz. Windows 10’da Bluetooth’u etkinleştirin Etkinleştirme, Windows…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir