Windows PC’de Sayfalar belgesini açın – bu şekilde çalışır – Blog

Resim: Motortion Films/Shutterstock.com

Apple Pages, her Mac, iPhone ve iPad ile ücretsiz olarak gelen kelime işlemcidir. Pages, Windows’ta çalışmaz ve Pages dosyaları, Microsoft Word gibi diğer kelime işlemci yazılımları tarafından kolayca okunamaz. Yine de Apple, bir Windows PC’de Sayfalarda oluşturulan belgeleri açmanın ve düzenlemenin bir yolunu sunar. Tek ihtiyacınız olan bir Apple Kimliği ve bir tarayıcı. Bu yazıda, bir Windows bilgisayarda Pages dosyalarını tam olarak nasıl açacağınızı ve düzenleyeceğinizi göstereceğiz.

Pages belgeleri Windows’ta nasıl açılır ve düzenlenir

Biraz daha karmaşık bir yöntem, Pages belgelerini Word belgelerine dönüştürmektir. Ancak, en kolay yol iCloud tarayıcı uygulamasıdır:

Pages belgesini açmak istiyor ancak Mac’iniz yoksa, dosyayı Word biçimine dönüştürmenin yanı sıra, tarayıcı için Apple’ın iCloud hizmetini kullanma seçeneğiniz de var. Burada Apple, Sayfalar da dahil olmak üzere çeşitli uygulamaların web tabanlı sürümlerini sunar. Böylece, bir Pages belgesi alırsanız, onu Mac olmadan açıp düzenleyebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan güncel bir web tarayıcısı ve bir Apple Kimliği. Henüz bir Apple Kimliğiniz yoksa, bir tane oluşturmanız gerekir. İşte bir Apple Kimliği oluşturmanın yolu. Aşağıdaki talimatlarda, Pages belgelerini iCloud hizmetiyle nasıl açacağınızı ve düzenleyeceğinizi adım adım göstereceğiz.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. https://www.icloud.com/ adresindeki iCloud web sitesini ziyaret edin ve cihazınızla oturum açın. Apple kimliginiz at.
  2. üzerinde seçin menü butonu sağ üst Sayfalar uygulaması dışında.
  3. Kaydettiğinizi açın Sayfalar belgesi veya “düğmesiyle yükleyin”yüklemek” okumak veya düzenlemek için PC’nizden.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Thobias Marr de 20 Şubat 2023, 13:09 Bu makalede, Pages belgelerini Windows’ta da nasıl açacağınızı ve düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz. Resim: Motortion Films/Shutterstock.com Reklamcılık Apple Pages, her Mac, iPhone ve iPad ile ücretsiz olarak gelen kelime işlemcidir. Pages, Windows’ta çalışmaz ve Pages dosyaları, Microsoft Word gibi diğer kelime işlemci yazılımları tarafından kolayca okunamaz. Yine de Apple,…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir