Yer işaretleri çubuğunu göster – nasıl yapılacağı aşağıda açıklanmıştır

Tekrar tekrar kullandığınız ve yer imi olarak kaydettiğiniz web siteleri mutlaka vardır. Ancak yer imleri listesinde her zaman yer imini aramak sizin için çok fazla zorluktur. Belirli yer işaretleri Google Chrome’daki yer işaretleri çubuğunda görüntülenebilir. Bunu nasıl yapacağınızı ve çubuğu gerçekte nasıl görüntüleyeceğinizi burada size açıklayacağız.

Reklamcılık

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

Aşama 1:

Açık Krom ve sağ üstteki buna tıklayın Üç noktalı menü. Artık ” seçeneğini kullanabilirsinizAyarlar” açık.
  1. Sağ üstteki buna tıklayın Üç noktalı menü ve ardından “Ayarlar“.
  2. Soldaki menü çubuğundaki ” seçeneğine gidinTemsiller“. Şurada”Yer işaretleri çubuğunu göster” tıkla kaydırıcıetkinleştirmek için.
  3. Sağdaki tıklayın Adres çubuğu üzerinde yıldız ve sonra ” altındaDosya” Açık “Yer imleri çubuğu“. Bu, yer imleri çubuğunda görüntülenecek belirli web sayfalarını seçmenize olanak tanır.


(emzy)

Haberin Sonu

Tekrar tekrar kullandığınız ve yer imi olarak kaydettiğiniz web siteleri mutlaka vardır. Ancak yer imleri listesinde her zaman yer imini aramak sizin için çok fazla zorluktur. Belirli yer işaretleri Google Chrome’daki yer işaretleri çubuğunda görüntülenebilir. Bunu nasıl yapacağınızı ve çubuğu gerçekte nasıl görüntüleyeceğinizi burada size açıklayacağız. Reklamcılık Chrome yer imleri çubuğu nasıl gösterilir? Adım adım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir