Yılınızı gözden geçirmede böyle görüyorsunuz

Görsel: Shutterstock

Spotify, her yıl kullanıcılarına yayın etkinliklerinin yıllık bir özetini sunar. Geçen yıl boyunca ne kadar dinlediğinizi öğrenmek istiyorsanız, kişisel Spotify Sarılmış Özetinize şu şekilde erişebilirsiniz.

Spotify Wrapped nedir?

Spotify Wrapped, 2016’dan beri var ve müzik akışı platformu Spotify’ın yıllık kişiselleştirilmiş bir özetidir. Genellikle her yılın sonunda kullanıma sunulan Wrapped, size en çok dinlenen şarkılarınızı, sanatçıları, türleri ve diğer ilginç istatistikleri gösterir. Genellikle, bu verilere her yıl 1 Aralık ile 31 Aralık arasında erişebilirsiniz. 1 Ocak’tan 31 Ekim’e kadar en çok dinlediğiniz şarkıların, sanatçıların, türlerin ve podcast’lerin görsel bir temsilidir. Spotify sarmalı sonuçlarınızı Twitter, Instagram ve diğer web sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Spotify Wrapped’in bir parçası olarak Spotify, son bir yılda dünyanın ve bölgenin en popüler sanatçılarını, şarkılarını, albümlerini ve podcast’lerini de içeriyor.

Spotify Wrapped’inizi nasıl bulabilirsiniz?

Kendi Sarılmış özetinizi görmek istiyorsanız, Android veya iOS için Spotify uygulamasını kullanmanız gerekir. Yeni bir Spotify Wrapped güncellemesini doğrudan uygulamanın başlangıç ​​sayfasında ” yazısıyla ayrı bir kutucukta görebilirsiniz.İnceleme yılınız burada“. Özetinizi açmak için ona dokunmanız yeterli. Ardından, en çok dinlediğiniz, en çok dinlediğiniz türler ve Spotify’da geçirilen dakikalar gibi farklı kategorilere dokunabilirsiniz.

Sarılmış hikayenizi okuduktan sonra oynatma listesini bulun”En popüler şarkılarınızkitaplığınızda. Bu yıl en çok dinlediğiniz 100 şarkıyı içerir. Ancak Spotify, Wrapped çalma listelerinizi otomatik olarak oluşturmaz, bunun yerine yukarıda özetlenen süreçten geçmenizi bekler.

Aramayı kullanarak geçmiş oynatma listelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Sadece ver”En popüler şarkılarınız” içinde Aramak ve yılın en çok dinlediğiniz şarkılarını içeren çalma listelerinizi göreceksiniz. Pek çok Spotify kullanıcısı, aynı ada sahip çalma listeleri oluşturur ve bunlar da daha sonra görüntülenir. Öyleyse bak, listenin adı altında “sizin için oluşturulduBelirli bir yıl için Sarılmış oynatma listenizi bulamıyorsanız, bu muhtemelen onu o yıl oluşturmadığınız anlamına gelir.

Spotify Wrapped, geçen yılki en iyi şarkılarınızı ve en sevdiğiniz parçaları vurgulayan kişiselleştirilmiş çalma listeleri içerir.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 18 Temmuz 2023, 11:58 Spotify dinleme alışkanlıklarınız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bunu Wrapped ile her yıl yapabilirsiniz. Görsel: Shutterstock Reklamcılık Spotify, her yıl kullanıcılarına yayın etkinliklerinin yıllık bir özetini sunar. Geçen yıl boyunca ne kadar dinlediğinizi öğrenmek istiyorsanız, kişisel Spotify Sarılmış Özetinize şu şekilde erişebilirsiniz. Spotify Wrapped nedir?…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir