YouTube’da yeşil ekran – ne yapmalı? – Blog

YouTube’da videonuz yerine yeşil bir ekran görüyorsanız, bunu düzeltmenin farklı yolları vardır. YouTube’un keyfini çıkarmaya devam edebileceğinizi ve yeşil ekrandan nasıl kurtulabileceğinizi size göstereceğiz.

tarayıcı değiştir

Yeşil YouTube ekranını görürseniz, öncelikle tarayıcınızı değiştirmeli ve videoyu oynatmayı denemelisiniz. Bu çözüm sorunu çözdüyse, sorunun web tarayıcısından kaynaklandığını varsayabilirsiniz. Ancak, yeşil ekranı görmeye devam ederseniz, bunun nedeni muhtemelen bilgisayarınızdır. Bu soruna farklı çözümler bulmak için okumaya devam edin.

video çözünürlüğünü değiştir

Suçlu videoysa, video kalitesini ayarlamak şu durumlarda yardımcı olabilir:

Donanım hızlandırmayı devre dışı bırak

Donanım hızlandırma genellikle daha kolay ve daha iyi video oynatımı için etkinleştirilir. Ancak, video akışında sorun yaşıyorsanız donanım hızlandırmayı devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz:

Sürücüleri güncelle

PC’nizdeki grafik sürücüleri eskiyse veya bozuksa, video oynatma sorunlarıyla karşılaşmanız muhtemeldir. Sürücülerinizi güncellemeyi deneyebilirsiniz. Başka bir kılavuz, bilgisayarınızdaki grafik sürücülerinizi nasıl güncelleyeceğinizi anlatır.

Hyper V’yi devre dışı bırak

Hyper-V, özellikle donanım sanallaştırmayı etkinleştiren isteğe bağlı bir Windows özelliğidir. Özelliğin görsel deneyimi iyileştirmesi amaçlanmış olsa da, videoları oynatırken veya aktarırken sorun yaşıyorsanız, özelliği devre dışı bırakmayı düşünün:

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 26 Haziran 2023, 10:54 YouTube’da yeşil ekran mı alıyorsunuz? Size sorunu nasıl çözeceğinizi göstereceğiz. Reklamcılık YouTube’da videonuz yerine yeşil bir ekran görüyorsanız, bunu düzeltmenin farklı yolları vardır. YouTube’un keyfini çıkarmaya devam edebileceğinizi ve yeşil ekrandan nasıl kurtulabileceğinizi size göstereceğiz. tarayıcı değiştir Yeşil YouTube ekranını görürseniz, öncelikle tarayıcınızı değiştirmeli ve videoyu oynatmayı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir