Zattoo’da kayıt yapın – bu şekilde yapılır – Blog

Zattoo, akıllı TV’nizde, PC’nizde veya akıllı telefonunuzda TV izlemek için kullanabileceğiniz bir yayın platformudur. İnternet üzerinden IP tabanlı iletim yoluyla 160’a kadar canlı TV kanalına ve kayıtlı programa erişebilirsiniz. En sevdiğiniz programı canlı izlemek için her zaman zamanınız olmaz. Ancak premium müşteriler için kayıt fonksiyonuyla sorun çözülebilir. Bu konuda bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız.

Reklamcılık

İlk önce en önemli bilgi: Zattoo’nun kayıt işlevi yalnızca bir taneyle kullanılabilir Premium abonelik olası. Ne yazık ki, ücretsiz bir hesapla canlı televizyonu çevrimiçi olarak kaydetmek mümkün değil – en azından bu Almanya için geçerli. İsviçre’deki kullanıcılar bu işlevi sınırsız olarak kullanabilir. Aşağıdaki paketler Almanya’daki kullanıcılar için abonelik olarak mevcuttur:

  • Nihai: Zattoo Ultimate maksimuma izin verir 100 çekimAylık 13,99 €.
  • Kayıt ARTI: Zattoo Ultimate’a ek olarak 50 çekim dahaAylık 1,99€

Lisanslama nedeniyle bazı yayıncıların kayıt işlevine ilişkin kısıtlamaları vardır. Kaydedilen dizileri hızlı ileri sarma işlevi şu kanallarda devre dışı bırakılır: RTL, VOX, RTL II, Super RTL, ntv, TOGGO Plus, NITRO, RTLplus, Sport1, DMAX, TLC, Comedy Central, Nickelodeon, MTV, tele5.

Premium hesabınız varsa video oynatıcıdaki yerleşik kayıt işlevini kullanabilirsiniz. Premium müşteri olduğunuz sürece filmler veya diziler hesabınızda kayıtlı kalır:

1. adım:

Öncelikle zattoo.com üzerinden hesabınıza giriş yapın. Daha sonra istediğiniz canlı TV kanalını açın.

2. adım:

Kaynak: Zattoo.com

Artık canlı TV kaydetme olanağına sahipsiniz. turuncu olanlar düğme Oynatıcının sağ alt kısmındaki simgesine tıklayın.

3. adım:

Kaynak: Zattoo.com

Gelecekte gösterilecek filmleri veya dizileri kaydetmek istiyorsanız, her programı seçtiğinizde görüntülenen program genel bakışındaki beyaz “+” sembolüne tıklayın. Burada tek bir bölümü veya tüm seriyi kaydedebilirsiniz. Bu, dizinin yeni bir bölümü TV’de gösterildiğinde kayıtlarınıza otomatik olarak ekleneceği anlamına gelir. Kayıt, dizi yayınlanırken çevrimiçi olup olmamanıza bakılmaksızın gerçekleşir.


(mimi)

Haberin Sonu

Zattoo, akıllı TV’nizde, PC’nizde veya akıllı telefonunuzda TV izlemek için kullanabileceğiniz bir yayın platformudur. İnternet üzerinden IP tabanlı iletim yoluyla 160’a kadar canlı TV kanalına ve kayıtlı programa erişebilirsiniz. En sevdiğiniz programı canlı izlemek için her zaman zamanınız olmaz. Ancak premium müşteriler için kayıt fonksiyonuyla sorun çözülebilir. Bu konuda bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız. Reklamcılık…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir